» آرشیو » برای دومین سال متوالی؛ کارشناس ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش کازرون، کارشناس برتر بازرسی شهرستان شد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13432 | ۱۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۵۱

برای دومین سال متوالی؛ کارشناس ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش کازرون، کارشناس برتر بازرسی شهرستان شد

پرتو جنوب

ابوالفضل هاشمی، کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره آموزش و پرورش کازرون به عنوان بازرسی برتر شهرستان انتخاب گردید.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، ابوالفضل هاشمی، کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این اداره، در جشنواره شهید رجایی استان فارس، برای دومین سال پیاپی به عنوان کارشناس نمونه بازرسی دستگاه های اجرایی شهرستان کازرون در سال ۱۴۰۱ انتخاب گردید.

شایان ذکر است طی برگزاری مراسمی در محل فرمانداری ویژه شهرستان کازرون، با اهدای لوح به کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره آموزش و پرورش کازرون به سبب انتخاب به عنوان کارشناس نمونه و برتر بازرسی دستگاه های اجرایی شهرستان کازرون برای دومین سال متوالی در جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

متن تقدیر از کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره آموزش و پرورش کازرون به شرح ذیل است:

 

باسمه تعالی

جناب آقای ابوالفضل هاشمی

کارشناس محترم ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون

بی شک انجام شایسته وظایف سازمانی در جهت بهبود ارتقاء عملکرد و دستیابی به اهداف کلان سازمان، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش در مسیر گره گشایی از امور مردم گام بر می دارند.

اینک با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر، از اهتمام و تلاش مجدانه جنابعالی در ارزیابی عملکرد واحدهای اداری آموزش و پرورش شهرستان کازرون در سال ۱۴۰۱ در جهت تحقق اهداف نقشه اصلاح نظام اداری تقدیر به عمل می آید.

از خداوند تبارک و تعالی موفقیت روز افزون شما را در انجام نیکوی وظایف خویش و رسالتی که بر دوش دارید، مسئلت می نمائیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×