» آرشیو » برگزاری اردوی جهادی با ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15393 | ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۲

برگزاری اردوی جهادی با ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره در شیراز

پرتو جنوب

اردوی جهادی خدمات تخصصی مشاوره در شهرک سعدی، حسینیه چهارده معصوم شیراز به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب، در حاشیه برگزاری این اردوی جهادی، محمدرضا جعفری مسئول بسیج دانشجویی مرکز گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با توجه به نیاز سنجی که از محله سعدی انجام شد به همت اساتید برجسته مرکز علمی کاربردی سلامت دهکده سبز، بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی سلامت دهکده سبز و به مناسبت روز دانش آموز پایگاه ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و خدمات مشاوره در حوزه های ازدواج، اعتیاد، طلاق، خانواده، فرزندپروری و تحصیلی در حسینیه چهارده معصوم شیراز برگزار شد.
جعفری افزود: با توجه به استقبال و مشارکت خوب مردم سعدی از این پایگاه و اردوی جهادی یک روزه که از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۶ برگزار شد، ارزیابی و برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات تخصصی مشاوره بصورت دائم در حال انجام است، تا بتوانیم بخشی از سهم خود در کاهش آسیب های اجتماعی نوپدید و موجود در این محله را کنترل و یا کاهش دهیم.
او ادامه داد: این اردوی جهادی که با یاد دانشجوی فقید حسن صابری نژاد که از دانشجویان جهادی و بسیجی بود این مرکز برگزار شد، در پارک سلامت روان حاجات ارائه خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره ای در تمامی حوزه ها در حال دایر شدن است تا با بهره گیری از پتانسیل اساتید بر جسته مرکز علمی کاربردی سلامت دهکده سبز وظیفه و رسالت اجتماعی خود را انجام و بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به همشهریان شیرازی ارائه دهیم.
وی افزود: بسیج دانشجویی مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز، آمادگی دارد با مشارکت شهرداری شیراز، پایگاه های مقاومت بسیج، ادارات، موسسات و نهادهای متقاضی چنین برنامه هایی را در سطح شیراز برگزار نماید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×