» آرشیو » تقدیر از فعالیت های اداره کل تامین اجتماعی فارس در حوزه اقامه نماز از سوی ستاد اقامه نماز استان
آرشیو - شهرستان
کد خبر:19296 | ۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۱

تقدیر از فعالیت های اداره کل تامین اجتماعی فارس در حوزه اقامه نماز از سوی ستاد اقامه نماز استان

پرتو جنوب

در ارزیابی سالیانه ستاد اقامه نماز از دستگاه های اجرایی در خصوص انجام فعالیت های فرهنگی حوزه نماز، از اداره کل تامین اجتماعی فارس تقدیر شد

به گزارش پرتو جنوب به نقل از  روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان فارس؛ در ارزیابی سالیانه ستاد اقامه نماز از دستگاه های اجرایی در خصوص انجام فعالیت های فرهنگی حوزه نماز، از اداره کل تامین اجتماعی فارس تقدیر شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی سقاچی دبیر ستاد اقامه نماز استان فارس با حضور در شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی فارس، نماز را اولین توصیه خداوند متعال به پیامبران و آخرین وصیت اولیای الهی به بندگان برشمرد و بر تاثیر حضور مدیران در نماز جماعت در جهت تشویق و ترغیب کارکنان در اقامه این فریضه الهی تاکید نمود.

ایرج نادری مدیر کل تامین اجتماعی فارس نیز با اشاره به رسالت مهم سازمان تامین اجتماعی در خدمت رسانی به مردم، بیان داشت: در این اداره کل ماموریت های تخصصی و سازمانی مانع توجه به فعالیت های فرهنگی نگردیده است.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام محمدرضا نعمتی و خدایار پاک فطرت کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید، غلامحسین تابنده دبیر ستاد اقامه اداره کل تامین اجتماعی فارس و مسعود عطائی نژاد رئیس شعبه یک تامین اجتماعی شیراز، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها در حوزه اقامه نماز ارائه نمودند.

در پایان با اهدای لوح از فعالیت های اداره کل تامین اجتماعی فارس جهت «کسب رتبه شایسته تقدیر در سال ۱۴۰۱» با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×