» آرشیو » روز پُرکار استاندار برای پیگیری مطالبات توسعه ای فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1701 | ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۵

روز پُرکار استاندار برای پیگیری مطالبات توسعه ای فارس

پرتو جنوب

استاندار فارس در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار بازنگری در شاخص های توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های هزینه‌ای استان متناسب با شاخص‌های جمعیت، وسعت و تعداد شهرستان‌های فارس و با توجه به شهرستان های جدید التاسیس شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در جریان سفر به تهران در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاونین سیاسی، امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور مسائل مختلف استان از جمله تامین اعتبار برخی پروژه های عمرانی و مسائل مرتبط با معیشت کارکنان زیر مجموعه استانداری فارس را پیگیری کرد.
در این دیدار که به موضوع تهاتر جهت تامین اعتبار پروژه‌های عمرانی استان در حوزه های مختلف خدمات بهداشتی و درمانی و جهاد کشاورزی اختصاص داشت، رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز حضور داشتند.

 

لزوم تامین اعتبار برای تکمیل پروژه آزادراه شیراز – اصفهان

استاندار فارس، همچنین در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، خواستار اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه آزادراه شیراز – اصفهان با تمرکز بر خرید و نصب علائم هشدار دهنده و گاردریل های لازم در ۶ قطعه‌ ابتدایی و اجرای فازهای هفت و هشت این پروژه ملی شد.
در این دیدار با دستور وزیر راه و شهرسازی مقرر شد در اسرع وقت قسمتی از اعتبارات مورد نیاز پرداخت شود.

پیگیری اجرای طرح تفصیلی ۵۷ هکتاری بافت پیرامون حرم شاهچراغ (ع)

دکتر ایمانیه استاندار فارس همچنین در این نشست که با حضور تولیت آستان مقدس احمدبن موسی (ع)، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جعفر قادری و ابراهیم عزیزی نمایندگان مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، پیگیر اجرای طرح تفصیلی ۵۷ هکتاری بافت پیرامون حرم مطهر شاهچراغ (ع) با هدف بهسازی منطقه تاریخی و گردشگری اطراف حرم شد.
استاندار فارس همچنین در نشست مشترک با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، موضوع سهمیه آرد اختصاصی به نانوایی های استان را بررسی و پیگیری کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×