» آرشیو » استقبال شهردار و کارکنان شهرداری کازرون از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع)
آرشیو - شهرستان
کد خبر:3257 | ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۴

استقبال شهردار و کارکنان شهرداری کازرون از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع)

پرتو جنوب

شهردار و کارکنان شهرداری کازرون از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) استقبال نمودند و  نشان خادمی امام رضا(ع) بر سینه شهردار کازرون نصب شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون خادمان حرم امام رضا(ع) که حامل پرچم بارگاه امام رضا(ع) بودند با حضور در شهرداری با مهندس رضا نوذری دیدار کردند و مورد استقبال شهردار و کارکنان شهرداری قرار گرفتند.


در ابتدا، شهردار کازرون ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و خوشامدگویی، اظهار کرد: امروز سعادتی بزرگ بود تا درخدمت خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) باشیم، بدون تردید حضور خادمان عزیز و پرچم بارگاه امام رضا(ع) برای شهر ما مایه خیر و برکت خواهد بود.
مهندس رضا نوذری از دست اندرکاران این برنامه تشکر کرد و گفت: با توجه به اینکه برای همه مردم زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) مقدور نیست، اما حضور خادمان و پرچم بارگاه امام رضا(ع) در شهرهای مختلف، این زمینه را فراهم کرده تا مردم حاجات خود را بدون واسطه از امام مهربانی طلب کنند.
در ادامه حجت الاسلام محمدرضا خاتمی خادم الرضا از شهردار و مجموعه شهرداری در امر خدمت رسانی به مردم تشکر کرد و گفت: خادم امام رضا (ع) بودن صرفا به این نیست که در حرم مطهر حضور داشته باشید بلکه در هر مکان، پست و شغلی که باشید و به مردم خالصانه خدمت کنید خشنودی خداوند متعال و امام رضا (ع) را در پی خواهد داشت.
حجت الاسلام محمدرضا خاتمی خادم الرضا هدف از راه اندازی کاروان زیر سایه خورشید و حضور خادمان در شهرهای مختلف ایران را ترویج فرهنگ و معارف رضوی عنوان کرد.
در پایان این دیدار، خادمان امام هشتم شیعیان، نشان خادمی امام رضا(ع) را به سینه شهردار کازرون نصب کردند.
گفتنی است حاضرین ضمن زیارت پرچم مرقد مطهر امام هشتم، از راه دور ارادت خود را نسبت به ساحت مقدس آن حضرت ابراز داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×