» آرشیو » اسید پاشی بر روی جسد پس از قتل
آرشیو - حوادث
کد خبر:9801 | ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱

اسید پاشی بر روی جسد پس از قتل

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی قیروکارزین گفت: زنی که با همدستی یک مرد، همسر خود را به قتل رسانده بود دستگیر و متهمین روانه دادسرا شدند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ قربانعلی روستا در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی مفقودی فردی در بیست و سوم مردادماه سال جاری در حوزه شهر جویم استان فارس و پیرو آن کشف جسدی در شهرستان قیروکارزین و مطابقت با چهره فرد مفقودی، بررسی موضوع با فرضیه قتل در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پرتلاش پلیس آگاهی قیروکارزین تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی به همسر مقتول مشکوک شدند.
فرمانده انتظامی قیروکارزین ادامه داد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی به شهر جویم اعزام و سریعا همسر ۳۵ ساله مقتول را دستگیر و برای پاره‌ای از توضیحات به پلیس اگاهی منتقل کردند.
سرهنگ روستا ادامه داد: متهم در بازجویی اولیه اقرار داشت به دلیل اختلافات خانوادگی با خوراندن قرص خواب به همسرم، فردی مذکر که از قبل همدیگر را می‌شناختیم به منزل مراجعه و با اسلحه وی را به قتل و برای به جا نگذاشتن هیچ سرنخی از خود، جسد را با خودرو به حوزه استحفاظی شهرستان قیروکارزین انتقال و سپس با اسید آن را سوزانده بود.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با اقدامات تخصصی مطلع شدند که قاتل پس از قتل به شهرستان درگهان متواری شده است و با اخذ نیابت قضائی وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی قیروکارزین با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس همواره تلاش می‌کند برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه از ظرفیت‌های عظیم مشارکت عمومی استفاده کند؛ لذا برخورد با مخلان نظم و امنیت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×