» آرشیو » جزئیات دستگیری نفر دوم اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ
آرشیو - حوادث - شهرستان
کد خبر:8209 | ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

جزئیات دستگیری نفر دوم اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ

پرتو جنوب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس جزئیات دستگیری نفر دوم عملیات تروریستی حمله به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را تشریح کرد.

به گزارش پرتو جنوب، اسماعیل محبی‌پور گفت: پس از انجام اقدامات فشرده اطلاعاتی و با همکاری همه دستگاه‌های ذیربط و تحت مدیریت شورای تامین فارس، عامل دوم و پشتیبان تروریست حمله کننده به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، در شیراز دستگیر شد.

محبی‌پور با بیان اینکه ابتدا فرد مورد نظر تحت اشراف اطلاعاتی قرار گرفت و امکان هرگونه تحرکی از او سلب شد، گفت: شامگاه یکشنبه هشت آبان این فرد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) فارس دستگیر شد.

محبی‌پور از تداوم اقدامات اطلاعاتی همه نهادها در خصوص سرنخ‌ها، ریشه‌ها، عوامل پشتیبان و تسهیل‌کنندگان حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، ادامه دارد و مردم به ویژه خانواده معزز شهدای این حادثه مطمئن باشند همه عوامل این جنایت کور را به دست عدالت خواهیم سپرد.

امروز وزیر اطلاعات امروز از دستگیری عامل دوم اقدام تروریستی حمله به حرم شاهچراغ(ع) خبر داد.

غروب چهارشنبه ۴ آبان و طی یک حمله تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، ۱۳ زائر شهید و تنی چند از زائران، خدام و مجاوران حرم شریف، مصدوم و مجروح شدند. مراسم تشییع و خاکسپاری شهدای این حادثه تروریستی روزهای شنبه و یکشنبه در شیراز و شماری از شهرهای کشور و زادگاه شهدا، انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×