» آرشیو » هلال احمر فارس بر سکوی اول امداد و نجات کشور ایستاد
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:15293 | ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

هلال احمر فارس بر سکوی اول امداد و نجات کشور ایستاد

پرتو جنوب

جمعیت هلال احمر فارس موفق به کسب مقام اول و برتر امداد و نجات کشور شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در نخستین جشنواره ابوالفضل العباس (ع) سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، استان فارس با کسب پنج مقام اول و برتر بر سکوی نخست امداد و نجات کشور در سال ۱۴۰۱ ایستاد.

بر اساس ارزیابی های صورت پذیرفته توسط سازمان امداد و نجات هلال احمر و شاخص های آماری در این حوزه و همچنین عملکرد موفق معاونت امداد و نجات هلال احمر فارس در پاسخگویی سریع و با کیفیت به تمامی عملیات های مختلف امدادی استانی، ملی و فراملی ، حسین درویشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس به عنوان مدیرعامل برتر سال ۱۴۰۱ در حوزه سازمان امداد و نجات برگزیده شد که در این جشنواره از سوی ریاست این سازمان مورد تقدیر قرار گرفت.

مهدی خوبیار معاون امداد و نجات هلال احمر استان فارس نیز در این جشنواره به عنوان معاون امداد و نجات برتر کشوری منتخب و از تلاش های شبانه روزی و عملیاتی وی در حضور مدیران امدادی کشور تقدیر گردید.

جمعیت هلال احمر استان فارس علاوه بر این، موفق به کسب سه رتبه برتر کشوری دیگر شد.

بر این اساس مسعود گل کاری و محمود قادری به ترتیب به عنوان رئیس اداره لجستیک و پشتیبانی برتر کشور و فرمانده عملیاتی برتر تیم جستجو و نجات هلال احمر فارس در زلزله ترکیه برگزیده شدند. همچنین اهدا بالاترین مقام داوطلبی امدادی (ایثار) به هاشم کشاورز مربی و نجاتگر تخصصی امداد کوهستان هلال احمر فارس از دیگر افتخارات کسب شده توسط هلال احمر فارس در این جشنواره بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×