» آرشیو » عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، فرزند شاکی بود
آرشیو - حوادث
کد خبر:14142 | ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵

عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، فرزند شاکی بود

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی فردی خبر داد که با هدف خرید اکانت و شارژ بازی‌های رایانه‌ای اقدام به سرقت از کارت بانکی مادرش کرده بود.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ فرشید زینلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: با مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا مرودشت و اعلام شکایت خود در خصوص برداشت غیر مجاز مبلغ ۷۰ میلیون ریال از حساب وی، موضوع در دستور کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده در روند رسیدگی به پرونده اقدامات لازم توسط کارشناسان پلیس فتا برای ردیابی وجوه برداشت شده صورت پذیرفت که مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت های بازی‌های آنلاین شده است که با بررسی دقیق‌تر اطلاعات بدست آمده، عامل برداشت غیر مجاز وجه شناسایی شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از دعوت شاکی و مطلع ساختن او در خصوص فرد برداشت کننده از حساب او مشخص شد متهم فرزند شاکی بوده که از وجوه سرقتی برای خرید شارژ بازی های آنلاین بدون اطلاع مادرش استفاده کرده است.
سرهنگ زینلی به شهروندان توصیه کرد: از در اختیار قرار دادن کارت بانکی اصلی خود به فرزندانشان خودداری کنند و در صورت نیاز فرزندان به کارت‌های بانکی، کارتی را با یک سقف مشخص وجه در اختیار آنان قرار دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×