» اجتماعی » «با انرژی» شوید و خودرو جایزه بگیرید!
اجتماعی
کد خبر:27426 | ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۴

«با انرژی» شوید و خودرو جایزه بگیرید!

پرتو جنوب

مشترکان صنعت برق در تابستان امسال با کاهش مصرف برق مشمول دریافت جوایزی ارزنده ای مثل خودرو خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اظهار این مطلب بیان داشت: وزارت نیرو با هدف تأمین برق مطمئن و پایدار برای همه مشترکان و نیز داشتن تابستانی بدون خاموشی، ۱۸۰ برنامه عملیاتی را برای امسال تدوین و اجرایی کرده است.
علیرضا اسکندری افزود: یکی از طرح های جدیدی که برای همراه کردن مشترکان در بخش خانگی و تجاری ارائه شده، پویش “با انرژی” است. وی هدف از این پویش را کاهش مصرف انرژی برق با حفظ سطح رفاه و آسایش مشترکان اعلام کرد و ادامه داد: این مهم از طریق آگاهی بخشی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مشترکان و اصلاح روش مصرف انرژی برق انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: به پاس قدردانی از همراهی مشترکان خوش مصرف با صنعت برق کشور برای تامین برق پایدار سایر مشترکان در روزهای گرم سال، جوایز ارزشمندی از جمله صدها خودروی سواری و هزاران کمک هزینه خرید لوازم خانگی الکتریکی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه شانس برنده شدن در قرعه کشی جوایز متناسب با صرفه جویی حاصل شده ، افزایش می یابد، خاطرنشان کرد: جوایز در ۴ سطح مختلف شامل: خودرو، جایزه ١٠٠ میلیون تومانی، جایزه ١٠ میلیون تومانی و جایزه یک میلیون تومانی کمک هزینه خرید کالا به مشترکان اهدا می شود.
به گفته این مقام مسئول، هرچه صرفه جویی بیشتر باشد، امتیاز مشترک برای شرکت در قرعه کشی اهدای جوایز نیز در تمام سطوح چهارگانه افزایش می یابد. به طوری که به ازای هر مشترک حداقل یک جایزه وجود دارد.
اسکندری خاطرنشان کرد: نحوه ارزیابی عملکرد مشترکان جهت شرکت در قرعه کشی، میزان کاهش مصرف برق است که راهکارهای آن بعد از نصب اپلیکیشن” با انرژی”، از طریق اپلیکیشن به مشترک آموزش داده خواهد شد.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، سهمیه قطعی خودروهای شرکت توزیع نیروی برق استان فارس تا پایان تابستان سال جاری را ۳ دستگاه خودرو اعلام کرد و اظهار داشت: طی سه مرحله قرعه‌کشی باقی مانده در آخر تیر ماه ۱ دستگاه، قرعه‌کشی آخر مرداد ماه ۱ دستگاه و قرعه‌کشی آخر شهریور ماه ۱ دستگاه خودرو تعیین شده است. وی یادآورشد: در صورت تحقق صرفه‌جویی بیشتر در مقایسه با سایر استان‌های کشور، سهم مشترکان خانگی شهرستان های استان فارس، در هر ماه از جایزه بزرگ (خودرو) افزایش خواهد داشت.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، روش های دریافت اپلیکیشن ” با انرژی ” را مراجعه به سایت https://ba-energy.ir و یا شماره‌گیری کد دستوری #۱۵۲۱* معرفی کرد و یادآور شد: بعد از نصب اپلیکیشن ” با انرژی” راهکارهای مصرف بهینه برق و وسایل پرمصرف برقی از طریق اپلیکیشن به مشترکان قابل ارائه خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×