» شهرستان » برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی فارس برای واگذاری زمین در ناحیه صنعتی سرچهان
شهرستان
کد خبر:25244 | ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۴

برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی فارس برای واگذاری زمین در ناحیه صنعتی سرچهان

پرتو جنوب

آماده سازی زیرساخت های ناحیه صنعتی سرچهان با اجرای ۱۲ پروژه زیرساختی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به آماده بودن زیرساخت های ناحیه صنعتی سرچهان از برنامه ریزی برای واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، سید مسعود عظیمی در بازدید از طرح های زیرساختی ناحیه صنعتی سرچهان گفت: زیرساخت های اولیه تولید نظیر آب و برق در این ناحیه صنعتی تامین شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۲طرح زیرساختی شامل جاده دسترس، حفر و تجهیز چاه آب، اجرای خط انتقال آب، شبکه داخلی آب، مخزن، خرید کلید و نصب در پست برق، اجرای خط انتقال برق، اجرای شبکه داخلی برق، تسطیح، زیرسازی فاز ۱، نصب تابلو و حفر کانل انجام شده است گفت: این ناحیه صنعتی مهیای استقرار واحد های تولیدی و صنعتی است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه با بیان اینکه مساحت ناحیه صنعتی سرچهان ۱۴ هکتار است که این مساحت فعلی، استقرار طرح های تولیدی را در آینده با محدودیت مواجه می کند گفت: در این زمینه طرح توسعه ناحیه صنعتی با هدف افزایش مساحت به دو برایر میزان فعلی در دستور کار قراردارد که لازم است دستگاه های اجرایی نیز با این شرکت همکاری کنند.

بیشتر بخوانید:

تصویب ۷ شهرک و ناحیه صنعتی جدید در استان فارس

عظیمی با اشاره به اینکه شهرستان سرچهان از شهرستان های نوپا و جدید التاسیس استان است گفت: راه اندازی ناحیه صنعتی سرچهان نیز با هدف تعادل و توازن‌بخشی در ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در دستور کار این شرکت قرارگرفت و تمام تلاش خود را برای شتاب بخشیدن به استقرار واحد های تولیدی در آن به‌کار خواهیم بست.
عظیمی با اشاره به ظرفیت های شهرستان سرچهان بویژه در بخش کشاورزی گفت:این ناحیه صنعتی بستر ساز توسعه صنایع تکمیلی در این شهرستان خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×