» آرشیو » بهره برداری از منازل سازمانی مهر ولایت مرکز آموزش ۰۷ کازرون
آرشیو - شهرستان
کد خبر:3393 | ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۱۷

بهره برداری از منازل سازمانی مهر ولایت مرکز آموزش ۰۷ کازرون

پرتو جنوب

آیین افتتاحیه منازل سازمانی مهر ولایت مرکز آموزش ۰۷ کازرون برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون، روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، مراسم افتتاح ۱۲۶ واحد مسکونی سازمانی پروژه مهر ولایت با حضور محمدعلی بخرد فرماندار ویژه و رئیس شورای تامین شهرستان کازرون، امیر سرتیپ دوم ستاد ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی آجا در استانهای فارس و کهگیلویه و بویراحمد، حاج آقا صباحی امام جمعه کازرون و جمعی از مسئولان شهرستان همزمان به‌ صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

محمدعلی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون در حاشیه این مراسم اظهار داشت: پروژه منازل سازمانی مهر ولایت کازرون در راستای لبیک به منویات فرماندهی معظم کل قوا، مبنی بر ارتقای وضعیت معیشت کارکنان شریف نیروی زمینی، اجرا و امروز به بهره برداری رسید.

بخرد افزود: کارفرمای پروژه مهر ولایت در کازرون، فرمانده ارشد نظامی آجا در استان فارس و کهگیلویه بویر احمد بود و بحمدالله امروز این منازل افتتاح شد تا کارکنان عزیز این مرکز آموزشی در طول خدمت مقدس خود از آن بهره‌مند شوند.

فرماندار ویژه شهرستان کازرون با اشاره به اطلاعات فنی پروژه منازل مسکونی عنوان کرد: مساحت کل مجموعه ۱۶۱۶۸ متر مربع و به تعداد ۷ بلوک ۱۸ واحدی احداث و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم، امیر سرتیپ دوم ستاد ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی آجا در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح تقدیر از محمدعلی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون قدردانی به عمل آورد.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • ×