» آرشیو » آیین کلنگ‌زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت‌خوابی بنیاد شهید فارس برگزار شد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14145 | ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱

آیین کلنگ‌زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت‌خوابی بنیاد شهید فارس برگزار شد

پرتو جنوب

مراسم کلنگ‌زنی بیمارستان ۶۰۰ تخت خوابی امام حسین(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در شیراز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: خوشبختانه با همکاری خیلی خوبی که در استان فارس انجام شد و لازم است از استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهردار شیراز و اعضای شورای شهر که پیگیری نمودند، قدردانی کنیم چراکه زمینی به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ساخت بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی اختصاص پیدا کرد.

دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی افزود: این بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی که ۵۰۰ تخت آن عمومی است دارای ۱۰۰ تخت برای جانبازان معزز اعصاب و روان خواهد بود و قرار است محوریت درمانی ایثارگران جنوب کشور را داشته باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز گفت: این بیمارستان با مساحت ۵۰ هزار متر مربع در ۶ طبقه ساخته می‌شود و قرار است دارای ۱۰ بخش بستری، ۱۰ اتاق عمل، ۲۴ تخت آی سی یو، ۲۴ تخته سی‌سی‌یو، ام آر آی، سی تی اسکن و آنژیوگرافی باشد.

ابراهیم بیانی افزود: این طرح با اعتباری افزون بر ۶۰۰۰ میلیارد تومان ساخته می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×