» آرشیو » تجلیل مدیریت شهری شیراز از فرماندهی انتظامی و مدافعان نظم و امنیت فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13643 | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۱

تجلیل مدیریت شهری شیراز از فرماندهی انتظامی و مدافعان نظم و امنیت فارس

پرتو جنوب

همزمان با هفته نیروی انتظامی فارس، مدیریت شهری شیراز در دیدار با فرمانده انتظامی و معاونین فراجا در فارس از تلاش‌های مدافعان نظم و امنیت تقدیر کردند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این دیدار، همکاری مدیریت شهری با فرماندهی انتظامی فارس را اعلام و اظهار کرد: با بازنگری و بازتعریف دایره همکاری و افق و چشم‌اندازی نو، وارد یک مرحله جدید کار شویم.

سید ابراهیم حسینی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مبانی و محورهای این بیانیه در انسان سازی، جامعه سازی و تمدن سازی، جایگاه و پایگاه نیروی انتظامی را در خط اول گام دوم انقلاب دانست.

او با بیان اینکه رشد اجتماعی جامعه بدون امنیت آن میسر نیست، تصریح کرد: تصور امنیت بدون نیروی انتظامی میسر نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز حوزه کار نیروی انتظامی را هم سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری دانست و بیان کرد: نیروی انتظامی در خط اول فرهنگی نیر قرار دارد؛ چراکه امکان رشد، پیشرفت و جامعه متعالی بدون نیروی انتظامی ممکن نیست.

شهردار شیراز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های فراجا تصریح کرد: قطعا خدمات مدیریت شهری با همکاری فراجای فارس رقم می خورد و حضور فراجا باعث امینیت خاطر مردم است.

اسدی با بیان اینکه شهرداری شیراز در دوره ششم مدیریت شهری در همه اموری که شهر به آن نیاز دارد، مشغول کار و فعالیت بوده است، عنوان کرد: شهرداری شیراز به طور شبانه‌روزی و همزمان پروژه‌های متعدد کلان و خردی را انجام می دهد که این در طول دوره مدیریت شهری شیراز بی سابقه است.

او همچنین با اشاره به افتتاح، بهره‌برداری و اغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان پروژه در سفر ریاست جمهوری، اهم این پروژه‌ها را تشریح کرد.

سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس نیز در این دیدار با مدیریت شهری شیراز تصریح کرد: آسایش و آرامش مردم مهمترین، امر مأموریتی فراجا دانست و تصریح کرد: برای حفظ و برقراری این آرامش هر کاری که از دستمان بربیاید، انجام می‌دهیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×