» آرشیو » استاندار فارس تأکید کرد: تسهیل درمان جانبازان در مراکز درمانی دولتی
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12572 | ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۱

استاندار فارس تأکید کرد: تسهیل درمان جانبازان در مراکز درمانی دولتی

پرتو جنوب

استاندار فارس در این دیدار بر ضرورت تسهیل دریافت خدمات درمانی جانبازان تاکید کرد و گفت: با انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مراکز درمانی و بستری دولتی بصورت تخصصی درمان جانبازان تسهیل شود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه با هیئت مدیره انجمن حمایت از جانبازان قطع عضو استان فارس دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمی، امیدی؛ نماینده این انجمن شرح فعالیت و اقدامات انجام شده در این انجمن را توضیح داد و در ادامه به بیان مسائل و مشکلات انجمن حمایت از جانبازان قطع عضو پرداخت.

استاندار فارس در این دیدار بر ضرورت تسهیل دریافت خدمات درمانی جانبازان تاکید کرد و گفت: با انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مراکز درمانی و بستری دولتی بویژه بیمارستان های شهید رجایی، شهید چمران، شهید فقیهی، خلیلی و نمازی بصورت تخصصی درمان جانبازان تسهیل شود.

وی افزود: برای تحقق این مهم.، یک نفر آشنا با حوزه سلامت معرفی شود تا بعنوان رابط، این قبیل مسائل را پیگیری و حل نماید و موارد و مشکلات احتمالی را در صورت نیاز، گزارش کند.

دکتر ایمانیه، تامین ملزومات مورد نیاز جانبازان را از وظایف حاکمیت و دولت دانست و گفت: مدیریت استان، در بحث تامین ملزومات و تجهیزات کمکی برای جانبازان در حد توان خود قطعا همکاری و حمایت می کند.

وی در انتها پیشنهاد داد: برای اداره مجموعه های رفاهی متعلق به خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران می بایست گروهی به نمایندگی از همه انجمن ها تشکیل تا بصورت هیات امنایی اداره این گونه اماکن را بدست بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×