» آرشیو » تصادف وحشتناک تریلی با ۲۵ خودرو در محور یاسوج ـ شیراز/ ۲۵ مصدوم و ۶ کشته تاکنون + تصاویر
آرشیو - تصاویر - حوادث - گالری تصاویر
کد خبر:4928 | ۲ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

تصادف وحشتناک تریلی با ۲۵ خودرو در محور یاسوج ـ شیراز/ ۲۵ مصدوم و ۶ کشته تاکنون + تصاویر

پرتو جنوب

در پی تصادف یک دستگاه تریلر در حدفاصل پلیس راه یاسوج ـ شیراز به سمت منطقه اکبرآباد، طبق اعلام اورژانس تاکنون ۲۵ نفر مصدوم و ۶ نفر کشته‌ شده‌اند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از مشرق،‌ صبح امروز یک دستگاه تریلر از سمت گچساران به یاسوج حدفاصل پلیس راه یاسوج ـ شیراز به سمت منطقه اکبرآباد ترمز برید و تعدادی از وانت‌بارهای دوره‌گرد، خودروهای پارک شده و عابرین پیاده را زیر گرفت.

افزایش مصدومان به ۲۵ نفر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز از افزایش شمار فوتی‌ها و مصدومان تصادف زنجیره‌ای در یاسوج خبر داد و گفت: تعداد فوتی‌ها به ۶ نفر و تعداد مصدومین به بیش از ۲۵ نفر رسیده است.

سعید جاودان‌سیرت این را هم گفت که متاسفامه آمار مصدومین در حال افزایش است.

خسارت فراوان تریلی به ۲۵ خودرو

مدیرعامل آتش نشانی یاسوج نیز در این زمینه گفت که با تماس مردمی مبنی بر وقوع یک تصادف در پلیس راه یاسوج شیراز در جاده سرابتاوه، تیم‌های امداد و نجات آتش نشانی شهرداری یاسوج همراه با ۴ خودرو علیرغم ترافیک شدید در جاده، در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند.

محمد رستمی افزود: به محض رسیدن تیم‌های امداد و نجات با یک صحنه وحشتناک برخورد کردیم که حکایت از انحراف یک تریلی حامل میل گرد به یاسوج، که با برخورد و زیر گرفتن خودروهای در مسیر ،قطع برق فشار قوی و همچنین زیر گرفتن دستفروشان منجر به ایجاد خسارات فراوانی جانی شده است.

وی عنوان کرد: خودروهای زیادی در این حادثه دچار آسیب شده‌اند که عمده این خودرو ها به شدت خسارت دیده و سرنشینان آن ها کشته و مجروح شده بودند که با تلاش تیم‌های امداد و نجات افراد از خودروها بیرون کشیده شدند و تحویل مراکز درمانی و مراجع قانونی شدند .

رستمی در خصوص آمار کشته و مجروح شدگان گفت: آمار دقیقی در دست نیست با توجه به اینکه تمامی دستگاه‌های امداد و نجات از اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی در عملیات شرکت کرده بودند آمار دقیق نیست اما تیم امداد و نجات آتش نشانی شش نفر از کشته شده‌ها را به بیرون از خودروها هدایت کرد و مجروحین را جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل اورژانس دادند.

‌سرهنگ دانایار فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تصادف تریلی با ۲۵ خودرو در جاده یاسوج به شیراز گفت: هنوز تعداد کشته و زخمی‌ها به صورت دقیق مشخص نیست.

وحدت‌نژاد رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد در این ارتباط گفت: در پی این حادثه تاکنون ۲۴ نفر مصدوم و ۴ نفر فوت شده‌اند ولی احتمالا فوتی‌ها بیشتر باشد.

وی با بیان اینکه در این حادثه ‌تریلی ترمز بریده به خودروهای ‌پژو ۴۰۵، پیکان، تیبا، تیبا، وانت پیکان، پراید و پژو برخورده است، افزود: این حادثه در ساعت ۱۰:۵۰ به علت اختلال در سیستم ترمز تریلی حامل تیرآهن در محل ‌پلیس راه یاسوج ـ شیراز رخ داد که تاکنون ۲۴ نفر مصدوم شده اند.

رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد از از اعزام ۲۰ مصدوم این حادثه به بیمارستان‌های یاسوج خبر داد و تصریح کرد: در پی اعلام این گزارش این تصادبه مرکز اورژانس، بلافاصله ‌۹ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×