» آرشیو » مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر داد: توزیع مرغ منجمد جهت تنظیم بازار
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:17638 | ۵ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۴

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر داد: توزیع مرغ منجمد جهت تنظیم بازار

پرتو جنوب

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با اعلام این خبر گفت: در راستای تنظیم بازار مرغ، روزانه ۲۰ تن مرغ گرم به قیمت درب کشتارگاه در فروشگاه‌های منتخب طرح هفت واره توزیع می شود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مرتضی شریفی با اشاره به اینکه با تمهید تدابیر نظارتی مقتضی ویژه ایام شب یلدا و به تبع آن افزایش تقاضا در برخی از کالاها نظیر آجیل، خشکبار، شیرینی و میوه با هدف حفظ آرامش در بازار و صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان طرح ویژه شب یلدا با همکاری دستگاه‌های مرتبط از جمله جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، بسیج اصناف و اداره کل استاندارد برگزار شد و ضمن بازرسی های میدانی با متخلفان برخورد صورت گرفت.

بیشتر بخوانید:

آغاز پرداخت وام‌های خرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با کارمزد صفر درصد

وی افزود: در راستای تنظیم بازار در هفته گذشته مقدار ۵۰۰تن برنج، ۴۵۰تن شکر مصرف خانوار، ۳۰۰۰ تن شکر مصرف صنف و صنعت در فروشگاه‌های منتخب طرح هفتواره(هزار فروشگاه منتخب) توزیع شد.

شریفی با اشاره به اینکه در استان فارس روزانه ۵۰۰تن گوشت مرغ گرم تولید می‌شود و استان با هیچگونه کمبود مرغ مواجه نمی باشد، اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار مرغ روزانه ۲۰ تن مرغ گرم به قیمت درب کشتارگاه در فروشگاه‌های منتخب طرح هفت واره توزیع می شود.

شایان ذکر است از امروز مرغ منجمد جهت تنظیم بازار در این فروشگاه‌ها توزیع می شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×