» آرشیو » تکاپوی شهرداری شیراز برای استقبال از سفر رئیس‌جمهور
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13783 | ۱۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۷

تکاپوی شهرداری شیراز برای استقبال از سفر رئیس‌جمهور

پرتو جنوب

تمهیدات افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان پروژه‌‌های شهری شیراز

سخنگوی شهرداری شیراز با تقدیر از حمایت‌ها و سیاست‌‌گذاری شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه‌های شهری گفت: تمهیدات مدیریت شهری جهت افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۱ هزار و ۷۰۰میلیارد تومان پروژه‌‌های شهری انجام‌ شده است که این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی با تقدیر از حمایت‌ها و سیاست‌‌گذاری شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه‌های شهری اظهار کرد: تمهیدات مدیریت شهری جهت افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه‌‌های شهری انجام‌ شده است که این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است.

او تصریح کرد: پروژه‌های متعدد بزرگ‌مقیاس و متوسطی که در این سفر در نظر گرفته‌شده تا خدمتگزاری صادقانه و امیدآفرینی با سیاست‌گذاری شورای اسلامی شهر و اقدام و عمل مدیریت شهری، برگ زرینی از رهاورد سفر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت دولت سیزدهم به کلان‌شهر شیراز باشد.

سخنگوی شهرداری شیراز بیان کرد: این پروژه‌ها در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، زیست‌محیطی، خدمات شهری، حمل‌ و نقل و ترافیک تعریف و عملیاتی شده است که در روزهای آتی شاهد افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی آن‌ها خواهیم بود.

جاویدی گفت: تنوع و گستردگی پروژه‌های در شرف افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی مدیریت شهری شیراز به‌ گونه‌ای است که می‌توان از این سفر، به‌عنوان فصل تازه‌ای در ریل سازندگی شیراز نام برد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×