» شهرستان » جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهر صدرا
شهرستان
کد خبر:27314 | ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۴

جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهر صدرا

پرتو جنوب

شهردار صدرا پاسخگویی به مطالبات شهروندان را در اولویت دانست و بر ارایه خدمات شهری منسجم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صدرا، دکتر مجتبی پارسایی با بیان اینکه پروژه ها بر اساس نیازهای شهر و شهروندان اجرا می شوند، اظهار داشت: از طریق سامانه ۱۳۷ پذیرای مطالبات مردمی هستیم.

وی با اعلام رسیدگی به یکی از مشکلات دیرینه ای که در شهر صدرا وجود دارد، گفت: جمع آوری و ساماندهی سگ های بلاصاحب یکی از اقدامات ویژه شهرداری صدرا در حوزه خدمات شهری است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار صدرا با اشاره به این موضوع که از گزارش های مردمی به منظور ارتقای وضعیت شهر استقبال می کنیم، بیان داشت: چندین گروه شناسایی در قالب گشت‌های میدانی به منظور شناسایی محل تجمع سگ‌های بلاصاحب و جمع آوری آنها در حال فعالیت هستند.

 دکتر پارسایی با تاکید بر این موضوع که سلامت حیوانات در زمان جمع آوری و نگهداری حفظ خواهد شد، بیان داشت: سگ‌های بلاصاحب به مرکز نگهداری با وسعت دو هزار مترمربع در منطقه ملوس جان منتقل می‌شوند.

وی با ارایه توضیحاتی در این زمینه گفت: این مرکز مجهز به درمانگاه، آزمایشگاه و اکیپ‌های دامپزشکی است.

به گفته شهردار صدرا، سگ‌های بلاصاحب در مرحله اول توسط دامپزشک معاینه شده و پس از تزریق واکسن و عقیم سازی، حیوانات بیمار در قرنطینه تحت درمان قرار می گیرند.

دکتر پارسایی با تاکید بر این موضوع که تمامی مطالبات جامعه در دستور پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد از شهروندان صدرا دعوت کرد از طریق سامانه ۱۳۷ با شهرداری صدرا در تماس باشند.

شهردار صدرا در پایان از شهروندان درخواست کرد هشدارهای کارشناسان و دامپزشکان مبنی بر عدم تغذیه غیراصولی حیوانات بلاصاحب را جدی بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×