» آرشیو » استاندار فارس: زمینه اشتغال افراد بازگشته از اعتیاد فراهم می‌شود
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:17243 | ۳۰ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۳

استاندار فارس: زمینه اشتغال افراد بازگشته از اعتیاد فراهم می‌شود

پرتو جنوب

استاندار فارس با بیان اینکه جمعیت احرار در حل معضلات کشور کمک حال دولت است، از زمینه‌سازی برای اشتغال افراد بازگشته از اعتیاد خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه امروز،۳٠ آذر در جمع جمعیت احرار حاضر و با جهادگران عرصه مبارزه با اعتیاد صحبت کرد.

محمدهادی ایمانیه در این مراسم با اشاره به اینکه در طرح احرار، سلیقه و خلاقیت خوبی به چشم می‌خورد، گفت: بهترین افراد برای مقابله با معضلات اجتماعی، خود مردم هستند و طرح احرار، با سلیقه و خلاقیت خوب، بر مبنای حضور مردم طراحی شده است که تاثیرگذاری بالای آن را نیز شاهد هستیم.

وی افزود: خوشحال هستم که امروز متوجه شدم جمعیت احرار در شهرستان‌های استان فارس هم فعال شده است و به سهم خودم و از طرف دولت، سپاسگزار شما هستم که برای حل معضلات اجتماعی به کمک دولت شتافته‌اید.

ایمانیه ضمن ابراز امیدواری نسبت به ریشه‌کن شدن معضل اعتیاد، اظهار کرد: به واسطه کاهش اعتیاد، شاهد کاهش سایر جرائم نیز خواهیم بود و این نیز یکی دیگر از چیزهایی است که اهمیت تلاش جهادگران این عرصه را ثابت می‌کند.

استاندار فارس در پایان نیز گفت: تمام کسانی که اعتیاد را ترک کنند، در صورتی که اهل کار در کارخانه باشند، در مدت کوتاهی، زمینه اشتغال آن‌ها در یکی از کارخانه‌های استان فراهم خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×