» آرشیو » عیادت استاندار فارس از مجروحان حادثه امنیتی نورآباد و فیروزآباد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12221 | ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۴

عیادت استاندار فارس از مجروحان حادثه امنیتی نورآباد و فیروزآباد

پرتو جنوب

استاندار فارس صبح امروز با حضور بر بالین مجروحان بسیجی حادثه امنیتی نورآباد ممسنی و همچنین مجروحان درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح؛ از آنان عیادت کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس، صبح امروز با حضور در مرکز فوریت های پزشکی امتیاز و بیمارستان شهید رجایی، ضمن عیادت از مجروحان حادثه تروریستی نورآباد ممسنی و درگیری عوامل انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح، از نزدیک در جریان روند درمان مدافعان این امنیت قرار گرفت.

استاندار فارس در پایان حضور در این مرکز درمانی اظهار داشت: از همکاران خودم در این بیمارستان و تمام مراکز درمانی استان که همواره در هر حادثه و مشکلی و در هر زمان و مکانی به یاری مردم عزیز می شتابند، تشکر و قدردانی می کنم.

دکتر ایمانیه ضمن محکومیت این جنایت و آرزوی بهبودی مجروحان این دو حادثه با اشاره به اینکه، در حال حاضر چهار مجروح از این دو حادثه تحت نظارت و درمان قرار دارند، افزود: به لطف خداوند و تلاش کادر درمانی حال سه مجروح رضایت بخش است که امیدواریم طی روزهای آینده و با تشخیص کادر پزشکی ترخیص شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه یکی از مجروحان به علت شدت حادثه در وضعیت نامناسبی قرار داشت که پس از اعزام به این بیمارستان، با تلاش کادر پزشکی نسبت به شب گذشته در وضعیت بهتری قرار دارد و امیدواریم این مدافع امنیت نیز، هرچه سریع تر بهبود یافته و به دامن خانواده و عزیزان خود بازگردد.

نماینده عالی دولت در فارس در انتها از تلاش، درایت و دلسوزی کادرپزشکی قدردانی کرد و اذعان داشت: گزارش های انجام شده و مشاهدات فعلی حاکی از اقدامات به موقع، صحیح و با اتکا به علم و دانش است که این نیز جای قدردانی و تشکر دارد.

استاندار فارس در حاشیه گفتگو با مجروحان این حادثه، ضمن ابراز همدردی با آنان و خانواده هایشان گفت: قطعا هر حرکت تروریستی و هر شرارتی با پاسخ قاطع نیروهای نظامی، انتظامی وامنیتی مواجه خواهد شد.

در حمله کور دو نفر در شنبه شب گذشته به نیروهای بسیجی در شهرستان نورآباد ممسنی چهار نفر از نیروهای بسیجی مدافع امنیت زخمی شدند که دو نفر از این عزیزان به دلیل شدت جراحات وارده به شهادت رسیدند.

همچنین در درگیری اشرار مسلح با کارکنان نیروی انتظامی شهرستان فیروزآباد، سه نفر از نیروهای انتظامی مورد اصابت قرار گرفته اند که یک نفر از این عزیزان در شهرستان تحت مداوا است و دو نفر دیگر به شیراز منتقل شده و مراحل درمان خود را طی می کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×