» آرشیو » قالیباف در واکنش به ادعایی درباره لایحه عفاف و حجاب: احضار دانش‌آموزان و افراد زیر ۱۸ سال به کلانتری دروغ محض است
آرشیو - سیاسی
کد خبر:9078 | ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹

قالیباف در واکنش به ادعایی درباره لایحه عفاف و حجاب: احضار دانش‌آموزان و افراد زیر ۱۸ سال به کلانتری دروغ محض است

پرتو جنوب

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب نیامده است که افراد زیر ۱۸ سال احضار می‌شوند و این حرف‌ها کاملا غلط است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا نوری قزلجه در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۲ مرداد ماه) در مخالفت با تقاضای بررسی لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب به صورت اصل ۸۵، گفت: این لایحه حتی به حوزه دانش آموزی نیز ورود کرده است.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متأسفانه بر اساس موادی از این لایحه اگر یک دانش آموز ۱۰ ساله‌ای در مدرسه‌ای خلاف این قانون عمل کند، شب باید وی را از کلانتری تحویل بگیرید و این می‌تواند جامعه را بهم بریزد.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به این نماینده، گفت: این اطلاعات شما درباره لایحه عفاف و حجاب کاملاً غلط و اشتباه است؛ در هیچ جای گزارش کمیسیون نیامده که فرد و خانم زیر ۱۸ سالی احضار شده و به کلانتری برده می‌شود و اینکه شما می‌گوئید باید آن‌ها را از کلانتری جمع کنید، کاملاً دروغ محض است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×