» آرشیو » حضور ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در نمایشگاه رسانه‌های ایران
آرشیو - فرهنگی هنری
کد خبر:20642 | ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۷

حضور ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در نمایشگاه رسانه‌های ایران

پرتو جنوب

معاون مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی گفت: ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران حضور دارند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی ابدالی معاون مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در آستانه آغاز به کار بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران گفت: برای بهره‌مندی و مشارکت اهالی رسانه از استان‌های کشور با استفاده از ظرفیت تشکل‌های رسانه‌ای در استان‌ها اعم از خانه مطبوعات و بسیج رسانه و سایر تشکل‌های رسانه‌ای و با هماهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالان رسانه‌ای ۳۲ استان کشور به منظور بازدید و حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، رسماً دعوت شد.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ۱۷۰۰ نفر اصحاب رسانه از استان‌های کشور طبق جدول زمان‌بندی شده در نمایشگاه حضور فعال داشته و ضمن بازدید از برنامه‌های جنبی و آموزشی نمایشگاه بهره ببرند. مقرر شد یک نفر از پیشکسوتان رسانه‌ای بنا بر پیشنهاد و معرفی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها معرفی شود تا در روز بازدید نمایندگان رسانه هر استان از نمایشگاه، از پیشکسوتان هر استان تجلیل و قدردانی کنیم.

معاون مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی گفت: استقبال و مشارکت بسیار خوب ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تشکل‌های رسانه‌ای از این برنامه و بالاخص تجلیل از پیشکسوتان رسانه‌ای استان‌ها به عنوان سرمایه‌های ارزشمند در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران در کنار سایر برنامه‌های جنبی اجرا می‌شود.

ابدالی در پایان گفت: استقبال ۳۱ استان کشور برای بازدید از نمایشگاه و تجلیل از ۲۸ پیشکسوت معرفی شده از استان‌های کشور در طول روزهای نمایشگاه طبق برنامه زمانبندی انجام می‌شود و جدول حضور استان‌ها در سایت نمایشگاه بارگذاری خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×