» آرشیو » کسب مقاوم سوم کشور توسط خواهران بسیجی در دفاع شخصی
آرشیو - ورزشی
کد خبر:14711 | ۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۸

کسب مقاوم سوم کشور توسط خواهران بسیجی در دفاع شخصی

پرتو جنوب

سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون اظهار داشت: تیم ۱۲ نفری خواهران ورزشکار بسیجی شهرستان کازرون در مسابقات رشته تانگ ایل مودو (دفاع شخصی) به میزبانی استان زنجان مقام سوم را کسب نمودند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه کازرون، حیاتی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که ۲۷ و ۲۸ مهرماه در سالن نیروی انتظامی استان زنجان برگزار شد تیم ۱۲ نفری ورزشکاران خواهران کازرون در رده سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.
فرمانده سپاه شهرستان کازرون تاکید کرد: شهرستان کازرون به عنوان نماینده استان فارس با مربیگری بسیجی سیده الهام ستونی زاده با حضور ورزشکاران استان های زنجان، لرستان، خراسان شمالی، فارس(کازرون) و سمنان برگزار شد که با درخشش بسیجیان خواهر شهرستان کازرون همراه بود.
وی تصریح داشت: خواهر بسیجی سیده الهام ستونی زاده علاوه بر مربیگری در این دوره از مسابقات به عنوان تنها داور اعزام از استان فارس در این دوره از مسابقات به داوری پرداخت.
سرهنگ حیاتی ضمن تبریک موفقیت خواهران بسیجی ورزشکار کازرونی، اشاره داشت: نفرات برتر این دوره از مسابقات که قرار است مسابقات قهرمانی جهان در آذر ماه در کشور کنیا برگزار شود دعوت خواهند شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×