» آرشیو » تحویل بیش از سه هزار دستگاه خودرو بعد از تعطیلات عید فطر
آرشیو - بازار
کد خبر:855 | ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹

تحویل بیش از سه هزار دستگاه خودرو بعد از تعطیلات عید فطر

پرتو جنوب

بر اساس اعلام ایران خودرو، بیش از سه هزار دستگاه خودرو از اولویت‌های اعلامی تیر پس از تعطیلات عید فطر تحویل مشتریان خواهد شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گروه صنعتی ایران خودرو آمادگی خود را برای ارسال پیامک به اولویت‌های تیر و مردادماه امسال به منظور ورود به سایت فروش اینترنتی این شرکت و تکمیل وجه و ثبت نام از امروز ۳۰ فروردین ماه اعلام کرده است.

براساس این گزارش، طبق اعلام قبلی مبنی بر برنامه افزایش ظرفیت تولید گروه صنعتی ایران خودرو به ۹۰۰ هزار دستگاه امسال، خوشبختانه این شرکت توانسته در روز‌های ابتدایی سال کاری جدید، تولید را با افزایش ۵۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته آغاز کند و این امر نوید بخش افزایش عرضه به بازار و انجام تعهدات در موعد مقرر است.

این گزارش می‌افزاید، پس از ارسال پیامک توسط ایران خودرو و تکمیل وجه توسط متقاضیان، بیش از سه هزار دستگاه خودرو از اولویت‌های اعلامی تیرماه، پس از تعطیلات عید فطر تحویل مشتریان خواهد شد و برنامه ریزی تحویل بخش عمده‌ای از اولویت‌های تیرماه نیز زودتر از موعد، انجام خواهد شد. بدیهی است، ایفای مابقی تعهدات نیز براساس اولویت بندی تا پایان سال ادامه خواهد داشت

Print Friendly, PDF & Email
  • ×