» آرشیو » ۱۵ مدیر در خوزستان برکنار می شوند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1284 | ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۲

۱۵ مدیر در خوزستان برکنار می شوند

پرتو جنوب

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از برکناری ۱۵ مدیر استان خوزستان بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، محسن منصوری در شبکه اجتماعی خود نوشت: بررسی عملکرد مدیران از اهداف دور دوم سفرهای استانی است؛ براساس ارزیابی‌ها و مشورت با استاندار خوزستان ۱۵ نفر از مدیران استان خوزستان تغییر می‌کنند و جای خود را به مدیران تازه‌نفس و انقلابی خواهند داد.

وی در ادامه نوشت: پیرو دستور رئیس‌جمهور محترم این تغییرات در اسرع وقت توسط دستگاه‌های مربوطه انجام می‌شود.

همچنین سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت نیز در شکبه اجتماعی خوزستان نوشت: از قبل از سفر رئیس جمهور به خوزستان مدیران استان ارزیابی شدند. با مشورت استاندار محترم و در مرحله اول، ۱۵ مدیر استانی در لیست برکناری قرار گرفتند که ۳ تن از این مدیران امروز برکنار شدند. رئیس جمهور، ابتدای سال اعلام کرده بود که دولت مردمی به هیچ مدیری چک سفید امضا نداده است.

سیدابراهیم رئیسی همراه با ۱۱ وزیر و پنج معاون خود روز پنجشنبه از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شدند؛ این هفتمین سفر رئیس جمهور و دومین سفر هیأت دولت سیزدهم به استان خوزستان است.

افتتاح ۷۰ کیلومتر از طرح مهم دوخطه کردن اهواز اندیمشک، افتتاح پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک، افتتاح طرح‌های آبرسانی به چند روستا و بازدید مانیتورینگ از پروژه آب غدیر، افتتاح پالایشگاه هویزه، دیدار با مردم اندیمشک، اهواز و شادگان، احیای ۱۶۰ واحد صنعتی راکد و دیدار با کارآفرینان، فعالان اقتصادی، مدیران استانی و فعالان فرهنگی از جمله برنامه‌های دومین سفر رئیس جمهور به خوزستان است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×