» آرشیو » مخالفت استقلال با تغییر زمان دربی فینال
آرشیو - ورزشی
کد خبر:3039 | ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۳

مخالفت استقلال با تغییر زمان دربی فینال

پرتو جنوب

باشگاه استقلال موافق جا به جایی در زمان برگزاری بازی با پرسپولیس نیست.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در جلسه تعیین زمان برگزاری دیدار نهایی جام حذفی استقلال به عنوان میزبان این دیدار مشخص شد و تنها مزیت میزبانی این دیدار استفاده از رختکن و نیمکت تیم میزبان است و نکته دیگر اینکه این ریکاردو ساپینتو است که در ابتدای بازی باید به سراغ یحیی گل محمدی برود و با هم عکس یادگاری بگیرند.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار برگزاری این بازی در روز پنج شنبه شده است تا استراحت بیشتری برای این بازی داشته باشد. از آنجایی که تاریخ این بازی تثبیت و به باشگاه استقلال ابلاغ شده حالا هر گونه جابجایی باید با نظر باشگاه استقلال باشد. بر اساس اخبار رسیده از اردوی آبی‌ها آن‌ها موافق تغییر زمان این بازی نیستند. به زعم استقلالی‌ها اگر چه آن‌ها یک روز نسبت به پرسپولیس برای دیدار نهایی بیشتر استراحت می‌کنند، اما پرسپولیس هم یک روز بیشتر نسبت به استقلال برای بازی نیمه نهایی استراحت کرده است.

به طور حتم در فوتبال حرفه‌ای و با توجه به پیشرفت علم ریکاوری این موضوع نمی‌تواند به تیمی آسیب بزند و در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد و در لیگ برتر گاهی بازی‌ها به فاصله ۵ روز ۵ روز برگزار می‌شده، در حالی که فاصله زمانی دیدار پرسپولیس با هوادار تا استقلال ۶ روز است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×