» آرشیو » در اردوی جهادی بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ ۴۵۰ نفر از ساکنان محله ده پیاله، خدمات پزشکی رایگان دریافت کردند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12800 | ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹

در اردوی جهادی بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ ۴۵۰ نفر از ساکنان محله ده پیاله، خدمات پزشکی رایگان دریافت کردند

پرتو جنوب

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری اردوی جهادی در منطقه محروم ده پیاله شیراز و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به ۴۵۰ نفر از ساکنان این محله، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» گفت: معاینه پزشکان متخصص و عمومی، غربالگری فشار خون و قند خون، ارایه دارو و مشاوره در چندین زمینه گوناگون، از جمله خدمات رایگان ارایه شده در این فعالیت جهادی بود.
او افزود: سه پزشک متخصص زنان و زایمان، داخلی و کودکان، یک پزشک عمومی، سه کارشناس ارشد در زمینه تغذیه، حقوق و روانشناسی و تعدادی از همکاران اداری و پشتیبانی در این اردوی جهادی حضور داشتند.
دکتر هاشمی اصل اعلام کرد: این اردوی جهادی، با اعزام و استقرار همکاران یاد شده در درمانگاه شهید حُر ریاحی در منطقه ده پیاله شیراز، به همت کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان حضرت زینب (س) و همکاری سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×