» آرشیو » دستگیری قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت در مرودشت
آرشیو - حوادث
کد خبر:12704 | ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

دستگیری قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت در مرودشت

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرشید زینلی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری و انتقال مجروح به بیمارستان در یکی از خیابان‌های شهرستان مرودشت، بلافاصله عوامل کلانتری ۱۱ انقلاب این شهرستان جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
وی بیان داشت: پس از حضور در محل مشخص شد فرد مجروح با وجود تلاش چند ساعته پزشکان در اثر شدت خونریزی و جراحات وارده جان خود را از دست داده است.
سرهنگ زینلی تصریح کرد: در این راستا ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، قاتل فراری را در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و او را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از دستگیری برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل و در بازجویی‌های اولیه به قتل با استفاده از شی تیز حین درگیری اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی مرودشت با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: پلیس با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×