» حوادث » دستگیری ۱۲ نفر و کشف ۲۵ کیلوگرم شیشه در فارس
حوادث
کد خبر:22910 | ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۰۷

دستگیری ۱۲ نفر و کشف ۲۵ کیلوگرم شیشه در فارس

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با دستگیری ۱۲ نفر، ۲۵ کیلو و ۱۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “یوسف ملک‌زاده” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با سوداگران مرگ، روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات فنی مطلع شدند در استان‌های شرقی کشور اعضای یک باند قاچاقچی پس از جاسازی مواد مخدر در یک دستگاه اتوبوس در حال انتفال آن به شیراز هستند که بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگی قضایی به محور مواصلاتی سیرجان-شیراز اعزام و حین گشت‌زنی، اتوبوس مذکور را شناسایی و با اقدامات فنی آن را توقیف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران پس از انتقال اتوبوس به مقر انتظامی موفق شدند در بازرسی از آن ۲۱ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کنند.

بیشتر بخوانید:

کشف ۴۰ کیلو تریاک در منزل

سردار “ملک‌زاده” تصریح کرد: ماموران سریعا به مخفیگاه دیگر اعضای باند در یکی از محله‌‎های شیراز اعزام و موفق شدند در بازرسی از آن مکان‌ها نیز ۳ کیلو و ۵۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کنند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این ماموریت در مجموع ۲۵ کیلو و ۱۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه که از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود کشف شد، گفت: در این خصوص ۱۲ نفر متهم که اعضای یک باند بودند دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×