» آرشیو » سفر وزیر کشور به شیراز +تصاویر
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9145 | ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۱

سفر وزیر کشور به شیراز +تصاویر

پرتو جنوب

دکتر احمد وحیدی به منظور بررسی زوایای حادثه شب گذشته حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام به شیراز سفر کرد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس دکتر احمد وحیدی وزیر کشور دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز شد و مورد استقبال رسمی دکتر محمد هادی ایمانیه قرار گرفت.
وزیر کشور در این سفر ضمن بررسی ابعاد مختلف حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام، به عیادت مجروحان این حادثه خواهد رفت.
دکتر وحیدی در بدو ورود به شیراز به جهت زیارت حضرت احمدبن موسی الکاظم علیه السلام به این حرم مطهر مشرف شد.

وزیر کشور، در جریان سفر به شیراز با اشاره به حادثه تروریستی شب گذشته حرم مطهر شاهچراغ (ع) گفت: در این سفر به بررسی ابعاد مختلف این حادثه تروریستی خواهیم پرداخت
احمد وحیدی، افزود: در این حادثه تروریستی که در آن تعدادی از هموطنان و زائران حرم مطهر شاهچراغ (ع) مجروح و یک نفر شهید شدند از طرف دشمنان قسم خورده ما است و اینکه دشمنان ما تصور کنند با این حرکت های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می توانند امنیت و ثبات ما را به خطر بیاندازند اشتباه می کنند چرا که ملت ما استوار است.

وی، سکوت مجامع بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر را مروج اینگونه اعمال تروریستی دانست و گفت: سال گذشته نیز شاهد همین اتفاق در حرم مطهر بودیم که گروهی از عزیزان شهید شدند و تمام مجامع بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر سکوت کردند و همین سکوت و حمایت‌های آنها مروج اینگونه اعمال تروریستی است.

او ادامه داد: منتظر خواهیم بود که ببینیم عکس‌العمل آنها در قبال این حادثه تروریستی چه خواهد بود که البته قابل پیش بینی است که همانند مرتبه قبل مُهر سکوت به این اقدام تروریستی بزنند و عکس العملی نشان ندهند.

وحیدی، عکس العمل نیروهای حفاظتی و امنیتی حرم مطهر در ابتدای وقوع حادثه تروریستی را به موقع توصیف کرد و افزود: هم اینک نیز کار در کنترل نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی است و بر اوضاع مسلط هستند.
وی ادامه داد: کسانی که در این کار همکاری، مشارکت و پشتیبانی کردند به شدت به عقوبت خواهند رسید و دشمنان ملت رها نخواهند شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×