» آرشیو » استاندار فارس خبر داد: دیدار مردم فارس با رئیس جمهور در حرم مطهر حضرت شاه چراغ(ع)
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13243 | ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۴

استاندار فارس خبر داد: دیدار مردم فارس با رئیس جمهور در حرم مطهر حضرت شاه چراغ(ع)

پرتو جنوب

دکتر ایمانیه در ستاد سفر رئیس جمهور به استان فارس از نهایی شدن برنامه سفر و دیدار مردم استان فارس با رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در جمع معاونین و رؤسای کمیته های ستاد سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان فارس اظهار داشت: پس از جلسات مختلف با مدیران ارشد استان، کمیته های مختلف سفر، نشست های متعدد با معاونین رئیس جمهور و وزرا و مدیران ارشد دولت، مقدمات سفر دوم دولت به استان فارس مهیا و در روزهای آتی دومین دور سفر استانی دولت به فارس انجام خواهد شد.

استاندار فارس با اشاره به رایزنی ها و پیشنهادات مختلف مدیریت ارشد و دستگاه‌های استان به هیأت دولت بیان کرد: در صورت تصویب این پیشنهادات در سفر آتی دولت، استان فارس در تمام شاخص ها رشد و جهش چشمگیری خواهد داشت.

دکتر ایمانیه با اشاره به نهایی شدن زمان سفر دولت به استان فارس گفت: در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه، حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام میزبان حضور حضرت آیت الله رئیسی و هیأت دولت و مردم سراسر استان فارس خواهد بود.


وی افزود: در این دیدار که از ساعت ۱۵ با حضور مردم عزیز شهر شیراز و شهرستان های استان برگزار می گردد، رئیس جمهور با استقبال مردمی وارد حرم مطهر خواهد شد و با مردم استان فارس گفتگو خواهد کرد.

استاندار فارس ضمن دعوت از مردم عزیز شیراز و استان فارس خاطرنشان ساخت: حضور پر شور مردم، تجلی وحدت و انسجام عمومی است و قطعاً این سفر که نخستین سفر استانی دولت پس از سفر رئیس جمهور به نیویورک است، کانون توجه داخل و خارج از کشور می گردد.

لازم به ذکر است در سفر دولت به فارس برنامه های مختلفی برگزار و پروژه های متعددی افتتاح خواهد شد که در نشست خبری استاندار فارس، با مردم در میان گذاشته می شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×