» آرشیو » ادارات شهرستان کازرون، ملزم به همکاری با رسانه های رسمی شدند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:6066 | ۱۲ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۳

ادارات شهرستان کازرون، ملزم به همکاری با رسانه های رسمی شدند

پرتو جنوب

هادی صنعتی معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون، گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند عملکردشان را  به رسانه های رسمی شهرستان گزارش دهند.

به گزارش خبرنگار پرتو جنوب، هادی صنعتی در جلسه شورای اداری شهرستان کازرون که صبح دوشنبه ۱۲ تیرماه در سالن شهید عسکری برگزار شد، درخصوص ارایه گزارش عملکرد دستگاه ها و پاسخگویی به رسانه های رسمی شهرستان تأکید نمود و اظهار داشت: این مسأله در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مصوب شده و دستگاه های اجرایی موظفند گزارش عملکردشان را در راستای جهاد تبیین به رسانه های مکتوب و برخط رسمی و قانونی شهرستان به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه ارایه نمایند.

صنعتی همچنین در مورد همکاری با گروه های غیررسمی فضای مجازی هشدار داد و گفت: دستگاه های اجرایی در قبال گروه های فضای مجازی که بعضا عامل تفرقه و ایجاد تنش و تشویش اذهان عمومی در شهرستان می باشند، هیچ وظیفه ای ندارند.

وی همچنین با اشاره به مراجعات فراوان ارباب رجوع ادارت شهرستان به فرمانداری گفت: تکریم ارباب رجوع را در نظر داشته باشید و خواسته ها و مراجعات قانونی مردم را پاسخگو باشید تا نیازی به مراجعه آنان به فرمانداری نباشد.

خبرنگار: الهام ضرغام

Print Friendly, PDF & Email
  • ×