» آرشیو » رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: جهش آسفالت می‌تواند سرآغاز جهش و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات پارلمان شهری و شهرداری باشد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:8681 | ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۹

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: جهش آسفالت می‌تواند سرآغاز جهش و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات پارلمان شهری و شهرداری باشد

پرتو جنوب

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه جهش آسفالت می‌تواند سرآغاز جهش و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات پارلمان شهری و شهرداری باشد، تاکید کرد: در نیمه دوم سال جاری و سال ۱۴۰۲ شاهد ظهور و بروز برنامه‌های شورای ششم و مدیریت شهری در سال دوم شورا خواهیم بود

به گزارش  پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز،  ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در آغاز عملیات جهش آسفالت با اعتبار ۱۲هزارمیلیارد ریال با مساحت ۶ میلیون مترمربع گفت: شورای ششم و شهرداری طی دو سال گذشته برنامه‌های خوب و مناسبی را رقم زده است و اکنون آثار این خدمت از امروز برای شهروندان قابل رویت و مشاهده است.

او با اشاره به اینکه جهش آسفالت می‌تواند سرآغاز جهش و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات پارلمان شهری و شهرداری باشد، تاکید کرد: در نیمه دوم سال جاری و سال ۱۴۰۲ شاهد ظهور و بروز برنامه‌های شورای ششم و مدیریت شهری در سال دوم شورا خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تشکر از زحمت‌های شهرداری و کارکنان زحمتکش این نهاد خدمات‌رسان و مردمی اظهار امیدواری کرد: آینده خوبی همراه با رضایتمندی را برای مردم کلان‌شهر شیراز نوید می‌دهیم.

این مقام ارشد شورای ششم با تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مردادماه عنوان کرد: از نظر مجموعه شورا و شهرداری و همه دستگاه‌های نظارتی و خدماتی غالب جامعه مردم، نخبگان و اصحاب رسانه همگی یک مجموعه هستیم که با همفکری اهداف را برای ساختن شهری سالم دنبال کنیم.

حسینی ضمن بهره‌مندی و استفاده از نقطه‌نظر افراد جامعه در برنامه‌ریزی و مدیریت شورا و شهرداری تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با اطلاع‌رسانی اقدامات ارزشمند شهرداری و شورا به مردم امید، نشاط و اطمینان را تزریق کنند.

او در پایان گفت: همه ما در برابر ایجاد فضای امید و پر نشاط مسئول هستیم و اصحاب رسانه در این مسیر بیشترین کمک را می توانند به مجموعه مدیریت شهری و شورا داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×