» آرشیو » رهایی گروگان با اقدامات عملیاتی و اشراف اطلاعاتی پلیس فارس
آرشیو - حوادث
کد خبر:14807 | ۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۰

رهایی گروگان با اقدامات عملیاتی و اشراف اطلاعاتی پلیس فارس

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اشراف اطلاعاتی و رصد هوایی و زمینی پلیس، گفت: در این خصوص گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، گروگان را به صورت صحیح و سالم رها کردند.

به گزارش پرتو جنوب، سردار رهام بخش حبیبی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: حدود ساعت ۱۲:۲۰  ظهر امروز پنجشنبه ۴ آبان ماه، سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که سه نفر مرد بوده و یک نفر از آن ها مسلح به سلاح کمری بوده است در بلوار چمران شیراز مقابل ساختمان دادسرای ناحیه ۲ به سمت ۲ نفر مرد دیگر تیراندازی کرده و ضمن گروگان گرفتن یک خانم متواری می شوند.

سردار حبیبی گفت: از همان لحظه وقوع این حادثه، شناسایی و دستگیری گروگان گیران و قاتل مسلح و همدستانش به صورت ویژه در دستور کار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با تلاش های صورت گرفته، اقدام عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و رصدهای پلیس به صورت گشت هوایی و زمینی، گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، خانم گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد کردند.

سردار حبیبی با بیان اینکه گروگانگیران و قاتلان فراری شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد؛ تاکید کرد: پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی قاطعانه و برابر قانون برخورد می کند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×