» آرشیو » کلاس اولی های استان فارس ۲۹ شهریور در روز شکوفه ها به مدرسه می روند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12148 | ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۶

کلاس اولی های استان فارس ۲۹ شهریور در روز شکوفه ها به مدرسه می روند

پرتو جنوب

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، گفت: در راستای آمادگی، دانش اموزان کلاس اولی روز چهارشنبه ۲۹ شهریور، هم زمان با سراسر کشور در استان فارس زودتر از همه دانش اموزان به مدرسه می روند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مجید بذرافکن در همایشی باحضور بیش از ۸ هزار مدیر مدارس استان فارس، که در شیراز به صورت حضوری و سایر مناطق و شهرستانهای استان به صورت برخط، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید. اظهار کرد: استفاده از تجارب مدیریتی سایر کشورها با هدف ممانعت از پیمودن راه های رفته، امری مطلوب و پسندیده است و هیچ مغایرتی با اصول تعلیم و تربیت اسلامی ما ندارد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: قاطعیت، منطق و عاطفه سه عنصری است که باید با ترکیب آنها فرمول مدیریت مدرسه را ساخت و شدت و ضعف هر یک از عناصر در نوع مدیت موثر است.

بذرافکن تصریح کرد: در فرآیند تربیت نباید از آموزه های اخلاقی فاصله گرفت و دربرخوردها قاطعیت همراه با رعایت اخلاق باشد.

وی ادامه داد: نوع مدیریت مدارس بستگی به شرایط مدرسه دارد لذا نمی شود همه مدارس را با یک فرمول مدیریت کرد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، خاطرنشان کرد: در راستای آمادگی، دانش آموزان کلاس اولی روز چهارشنبه ۲۹ شهریور، هم زمان با سراسر کشور در استان فارس زودتر از همه دانش اموزان به مدرسه می روند.

خاطر نشان می شود: در این مراسم حدود هفتصد مدیر مدرسه در شهر شیراز و بیش از هفت هزار مدیر مدرسه در سراسر استان فارس به صورت برخط حضور داشتند.

این مراسم با سخنرانی برخط ابراهیم رییسی، رییس جمهور و  صحرایی، وزیر آموزش و پرورش و سه تن از مدیران مدارس به نمایندگی از مدیران مدارس به پایان رسید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×