» آرشیو » با حضور استاندار فارس؛ رونمایی از پوستر مسابقات بین المللی و تقدیر از اعضای شورا و شهرداری شیراز +تصاویر
آرشیو - تصاویر - شهرستان - گالری تصاویر
کد خبر:14596 | ۳۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۷

با حضور استاندار فارس؛ رونمایی از پوستر مسابقات بین المللی و تقدیر از اعضای شورا و شهرداری شیراز +تصاویر

پرتو جنوب

استاندار فارس با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، از اعضای شورا و مدیران شهری بخاطر همت در به سرانجام رساندن تعدادی از پروژه های مهم عمرانی و فرهنگی شهر شیراز و میزبانی از هیات دولت تقدیر و از پوستر مسابقات بین المللی کاریکاتور کودکان غزه رونمایی کرد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه بعد ازظهر امروز با حضور در یکصد و سی و دومین جلسه علنی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تقدیر از شورای اسلامی و شهرداری شیراز، به بهره برداری رسیدن تعدادی از پروژه های عمرانی و فرهنگی شهر شیراز همزمان با سفر دوم هیات دولت، از تلاش های صورت پذیرفته که در راستای رفاه و رضایتمندی مردم شیراز بوده است، تشکر کرد.

استاندار فارس تصریح کرد: شهرداری شیراز و شورای اسلامی شهر، انصافا، سخاوتمندانه و غیرمصرفانه سنگ تمام گذاشتند و میزبان رسم اسلامی و اخلاقی را رعایت کرد.

وی، همچنین خطاب به اعضای شورا شهر و شهرداری شیراز گفت: در سایر نقاط استان هم زحماتی به شما دادیم که منجر به ایجاد خاطره ماندگار در اذهان شده و این مُهِم،قطعا به نفع شهر و شهروندان و استان خواهد شد.

دکتر ایمانیه با تاکید بر اینکه در این سفر تاکید بر رعایت بیت المال و جلوگیری از اسراف بود، اذعان داشت: در میزبانی از دولت مردمی سیزدهم، شایسته فرهنگ شیراز و مردم این شهر و استان رفتار شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره براینکه تقاضاهای متعددی در باب مسائل فرهنگی به بنده واصل می شود، گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری برای مسائل ریشه ای که همان مباحث عقیدتی و فرهنگی است اهتمام دارند و در آینده هم ان شاءالله اهتمام داشته باشند.

وی تصریح کرد: قطعا حامی ایجاد زیرساخت های تفریحی و گردشگری هستیم اما چون اصل و مبنا فرهنگ است لذا در مباحث ریشه ای و اعتقادی با جدیت ورود کنید.

استاندار فارس در ادامه سخنان خود به گسترش فیبر نوری و افزایش و توسعه خدمات فضای مجازی در شهر شیراز و شهرهای دیگر در استان اشاره کرد و گفت : این ابزارهای سخت افزاری باید در مسیر ترویج و توسعه مباحث علمی و فرهنگی و عقیدتی استفاده شود لذا می بایست کارهای ایجابی را در این زمینه، تقویت و گسترش دهیم.

دکتر ایمانیه در پایان سخنان خود به قانون صیانت از جمعیت و دغدغه های رهبر معظم انقلاب در خصوص جوانی جمعیت اشاره کرد و گفت: طبیعتا اجرای این قانون هزینه دارد اما عوائد و نتایج حاصل از آن قطعا به هزینه های صرف شده ارجحیت دارد.

در پایان این جلسه استاندار فارس از اعضای شورای شهر و شهرداری شیراز تقدیر به عمل آورد و از پوستر مسابقه بین المللی نقاشی مرتبط با کودکان غزه رونمایی کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×