» آرشیو » دستگیری سارق حرفه‌ای انبارهای لوازم خانگی گناوه در شیراز
آرشیو - حوادث
کد خبر:9531 | ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

دستگیری سارق حرفه‌ای انبارهای لوازم خانگی گناوه در شیراز

پرتو جنوب

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه‌دار انبارهای لوازم خانگی شهرستان گناوه با ۱۷ فقره سابقه کیفری در شیراز خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ کاووس حبیبی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره نیابت قضایی از شهرستان گناوه مبنی بر دستگیری یکی از سارقین حرفه ای انبارهای نگهداری وسایل و لوازم خانگی، پیگیری موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با رصد اطلاعاتی و تحقیق از شکات متوجه شدند سارق تعداد زیادی از انبارهای لوازم خانگی بازارهای شهر گناوه را مورد سرقت قرار داده است و از سارقین حرفه ای و از مجرمین سطح یک شهرستان بوده که دارای ۱۷ فقره سابقه کیفری می باشد.
سرهنگ حبیبی بیان داشت: کارآگاهان اقدامات خود را جهت شناسایی متهم آغاز و با بررسی‌های فنی موفق شدند مخفیگاه وی را در یکی از محلات شهر شیراز شناسایی کنند.
این مقام انتظامی گفت: تیم‌های عملیاتی اداره عملیات ویژه به آدرس مذکور اعزام و با اقدامات فنی موفق شدند در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دهند.
سرهنگ حبیبی با بیان اینکه متهم ۴۲ ساله پس از هماهنگی با مرجع قضایی با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد، از مالکان انبارهای لوازم خانگی خواست با نصب سیستم‌های پیشرفته هشدار دهنده ضد سرقت، دوربین مداربسته، قفل و حفاظ محکم و مناسب و گماردن نگهبان مورد اعتماد از انبارهای خود محافظت نموده تا مورد دستبرد سارقان قرار نگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×