» آرشیو » سارق شهرک صنعتی شیراز با ۲۰ فقره سرقت دستگیر شد
آرشیو - حوادث
کد خبر:2967 | ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۷

سارق شهرک صنعتی شیراز با ۲۰ فقره سرقت دستگیر شد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری سارق شهرک صنعتی با ۲۰ فقره سرقت توسط مأموران کلانتری “۴۰سلطان آباد و پایگاه تجسس” خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ فرج شجاعی در گفت‌‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از شهرک صنعتی بزرگ شیراز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند در این خصوص یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شیراز تصریح کرد: پس از بازرسی از محل اختفاء متهم، مقادیری اموال مسروقه از قبیل پمپ آب، اتومات پمپ آب، کابل برق، سنگ فرز و … کشف شد.
سرهنگ شجاعی با بیان اینکه متهم تاکنون به ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی اقرار کرد، گفت: در این راستا ۶ خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند.
این مقام انتظامی ضمن اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت سارقان و برهم‌ زنندگان نظم و امنیت عمومی را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×