» آرشیو » دستگیری سارق تلفن همراه در شیراز
آرشیو - حوادث
کد خبر:3147 | ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۲

دستگیری سارق تلفن همراه در شیراز

پرتو جنوب

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک سارق که اقدام به سرقت به عنف تلفن همراه شهروندان در شیراز کرده بود، خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ کاووس حبیبی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف تلفن همراه توسط راننده یک دستگاه خودرو پراید در سطح شهر شیراز، پیگیری موضوع و دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پایگاه غرب با انجام تحقیقات علمی، فنی و بررسی های صحنه های وقوع جرم یک متهم را در این زمینه شناسایی و طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ حبیبی بیان کرد: در بازجویی های صورت گرفته مشخص شد سارق با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید پس از شناسایی سوژه های خود در محله های خلوت و با مخدوش کردن پلاک خودرو با تهدید چاقو اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان می کرده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی های تکمیلی کارآگاهان پایگاه غرب به ۴ فقره سرقت به عنف تلفن همراه شهروندان به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتراف و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: شهروندان حتی الامکان سعی کنند هنگام تاریکی هوا به تنهایی در کوچه های خلوت تردد نکنند و در صورتی که با سارقان به عنف مواجه شدند و در چنین شرایطی قرار گرفتند ، مراتب را سریعا به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×