» آرشیو » جام باشگاه‌های هندبال آسیا ۲۰۲۳ – اصفهان؛ پیروزی شهید شاملی کازرون بر جوانان چین
آرشیو - ورزشی
کد خبر:3294 | ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۷

جام باشگاه‌های هندبال آسیا ۲۰۲۳ – اصفهان؛ پیروزی شهید شاملی کازرون بر جوانان چین

پرتو جنوب

تیم هندبال شهیدشاملی کازرون در نخستین بازی خود هواداران خود را شوکه کرد اما در پایان به عنوان تیم برنده از زمین خارج شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، تیم‌های نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون و جونیور چین در دور گروهی بازی‌های هندبال جام باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۴ امروز به مصاف یکدیگر رفتند.

نماینده ایران در ابتدای نیمه نخست غافلگیر شد و عقب افتاد اما سپس توانست نبض بازی را در دست بگیرد تا به خوبی به بازی برگردد.

نیمه نخست با برتری ۲۰ بر ۱۶ به سود شهیدشاملی کازرون به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی متعادل پیش رفت اما این نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون بود که در پایان با نتیجه ۳۹ بر ۳۲ مقابل جونیو چین به پیروزی دست پیدا کرد.

جواد کاظمی بازیکن نزاجا شهید شاملی کازرون، در مصاف با تیم جونیور چین عنوان برترین بازیکن این رقابت را به خود اختصاص داد.

در مهمترین دیدار این رقابت‌ها از ساعت ۱۶ دو تیم قدرتمند الکویت کویت و النجمه بحرین مصاف می‌کنند. در آخرین دیدار امروز نیز فولاد سپاهان اصفهان با الریان قطر دیدار خواهد کرد که این بازی نیز بصورت مستقیم از شبکه ورزش پخش می‌شود.

بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال باشگاه‌های مردان آسیا از امروز به میزبانی اصفهان آغاز شده و تا ۲۱ خرداد ادامه دارد. در این دوره ۱۱ تیم در دو گروه با یکدیگر رقابت می کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×