» آرشیو » تقدیر از مدال آوران و قهرمانان ورزشی و آغاز به کار ششمین المپیاد درون دانشگاهی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آرشیو - شهرستان - ورزشی
کد خبر:15852 | ۲۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱

تقدیر از مدال آوران و قهرمانان ورزشی و آغاز به کار ششمین المپیاد درون دانشگاهی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پرتو جنوب

همزمان با تقدیر از مدال آوران و قهرمانان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ششمین المپیاد درون دانشگاهی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شروع به کار کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در آیین تقدیر از مدال آوران و قهرمانان ورزشی و آغاز به کار ششمین المپیاد درون دانشگاهی دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اهمیت و ضرورت ورزش برای همه به ویژه جوانان، اظهار امیدواری کرد دانشجویان دانشگاه، ورزش را به عنوان یکی از برنامه های اصلی در زندگی دنبال کنند و حداقل هفته ای دو ساعت به صورت منظم به امر ورزش بپردازند.

دکتر «سید وحید حسینی» اضافه کرد: انجام ورزش نه تنها مانعی برای درس خواندن نیست، بلکه سبب تقویت یادگیری درس و پرداختن بهتر به زندگی شخصی و سایر امور است و زمانی که برای ورزش صرف می کنید، در واقع سرمایه گذاری برای انجام سایر کارها است.

او با اشاره به پیشرفت ها، موفقیت ها و نقش ویژه بانوان ورزشکار کشور در عرصه های مختلف ورزشی ملی و بین المللی افزود: در چند سال آینده تعداد قهرمانی های بانوان نیز بیشتر خواهد شد و انجام فعالیت های ورزشی بین دختران و مادران، ورزش در خانواده ها را نیز نهادینه می کند و سایر اعضای خانواده نیز به ورزش علاقمند می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین در جمع دختران ورزشکار و مدال آوران دانشگاه، ورزش، شادی، رفاقت، یکرنگی را بزرگ ترین انرژی برای انجام مسایل مختلف در خانواده و جامعه عنوان و اظهار امیدواری کرد خداوند متعال هر روز توفیقات بیشتری ورزشکاران و قهرمانان دانشگاه عنایت کند.

این آیین، بیست و چهارم آبان ۱۴۰۲، با حضور دکتر «محمدحسین انباردار» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهندس «امین دانشور» مدیر تربیت بدنی دانشگاه، مهندس «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی دانشگاه و دانشجویان مدال آور و قهرمان دانشگاه، در سالن سعدی مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی ولایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×