» آرشیو » واکنش رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به بازداشت ۲ نفر از اعضای شورا
آرشیو - شهرستان
کد خبر:2778 | ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۳

واکنش رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به بازداشت ۲ نفر از اعضای شورا

پرتو جنوب

مهدی طاهری، رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: توصیه می کنم تا روشن ‌شدن زوایای پرونده و اظهار نظر دستگاه محترم قضایی، از اظهار نظر های عجولانه اجتناب شود‌. قانون فصل الخطاب می باشد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس شورای اسلامی کلانشهر شیراز با اشاره به موارد مطرح شده از سوی رسانه های رسمی پیرامون بازداشت‌ دو تن از اعضای شورا، ضمن تبریک مجدد آغاز دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: پیرو اخبار منتشر شده از سوی برخی از رسانه ها و سوالات فعالان اجتماعی مبنی بر خبر اعلام‌ شده از سوی معاون محترم دادستان مرکز استان فارس در مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه، درخصوص بازداشت دو عضو شورای اسلامی شهر شیراز، به استحضار مردم فهیم و نجیب شیراز عزیز و سایر هموطنان و اصحاب محترم رسانه می‌رساند؛ آنچه شورای اسلامی شهر شیراز از آن اطلاع یافته صرفا همان خبر انتشار یافته از سوی رسانه های رسمی استان به نقل از معاون محترم دادستان استان فارس با موضوع بازداشت دو نفر از اعضای شورا به جهت تخلفات و اتهامات تفهیمی به دستور مقام قضایی بوده و مازاد بر آن اطلاعاتی در اختیار ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بدیهی است دادگستری کل و مسئولین محترم دستگاه قضایی استان فارس حسب قوانین و مقررات و با عدالت و انصاف بر اساس مستندات، پرونده را پیگیری و به سرانجام خواهند رساند.

وی تاکید کرد: این شورا از همگان تقاضا دارد، تا روشن شدن زوایای پرونده و رسیدگی از سوی دستگاه محترم قضایی از هر گونه گمانه زنی و قضاوت‌ های زود هنگام که سبب خدشه دار شدن افکار عمومی خواهد شد، اجتناب گردد‌.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×