» آرشیو » دیدار مدیریت شهری شیراز با فرمانده آجا در فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:907 | ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۸

دیدار مدیریت شهری شیراز با فرمانده آجا در فارس

پرتو جنوب

مدیریت شهری شیراز به مناسبت فرارسیدن روز ارتش با امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد آجا در فارس و کهگیلیویه و بویراحمد دیدار کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مدیریت شهری این کلان‌شهر به مناسبت فرارسیدن روز ارتش با امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد آجا در فارس و کهگیلیویه و بویراحمد دیدار کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این دیدار با تبریک روز ارتش به جامعه مجاهد و دلاور ارتش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش گفت: بی تردید ارتش آن چنان که حضرت امام خمینی(ره) یاد کردند یکی از ارکان‌های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همیشه حافظ امنیت و نظم انقلاب اسلامی و سیادت و حاکمیت و استقلال جمهوری اسلامی ایران بوده، هست و خواهد بود.

مهدی طاهری افزود: این ستون‌های امن اگر باشد، علی الاصول آنچه را به نام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شناسیم، قابلیت استقرار خواهد داشت.

او در ادامه گفت: طبیعتاً ارتش، اصل و اساس یک کشور است و افتخار می‌کنیم که چنین زینت بزرگ و درخشنده‌ای، حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز برای همه سربازان، افسران ارتش و خانواده معززشان آرزوی طول عمر، سلامتی و عزت و برای آنها آرزوی سالی پر از خیر و برکت کرد.

شهردار شیراز نیز در این دیدار با تبریک روز ارتش به تمام ارتشیان عزیز برای آنها آرزوی سلامتی و توفیق بیش از گذشته در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی را خواستار و اظهار کرد: مدیریت شهری و ارتش تاکنون با یکدیگر همکاری و مشارکت خوبی داشته‌اند و در بخشی از اراضی جهت تکمیل خط ۲ مترو نقش مهمی داشته‌اند.

محمدحسن اسدی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ارتش به‌عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی کشور تحت اوامر فرماندهی معظم کل قوا است، تصریح کرد: ارتش مظهر عزت و شرف و نماد غیرت و صلابت مردم شریف ایران و مدافع تمامیت ارضی کشورمان است.

فرمانده ارشد آجا در فارس و کهگیلیویه و بویر احمد نیز از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهر شیراز قدردانی و اظهار کرد: نامگذاری روز ۲۹ فروردین توسط امام راحل(ره) به عنوان روز ارتش، یادگار این مرد بصیر، بادرایت و الهی است.

امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی گفت: خوشبختانه اعضای شورای ششم، افرادی مومن و متعهد هستند و با ورود محمدحسن اسدی به عنوان شهردار، شاهد یک ثبات و آرامش خاص شده است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×