» آرشیو » برگزاری صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان فارس در شیراز+تصاویر
آرشیو - تصاویر - شهرستان - گالری تصاویر
کد خبر:13585 | ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۱

برگزاری صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان فارس در شیراز+تصاویر

پرتو جنوب

در سومین روز از بزرگداشت هفته انتظامی، با حضور مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان در مجتمع شهید فعال شیراز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و کارکنان زیرمجموعه در میدان صبحگاه مجتمع انتظامی شهید فعال شیراز برگزار شد، فرمانده انتظامی استان فارس طی سخنانی هفته انتظامی را به کارکنان خدوم و زحمتکش و خانواده های گرانقدر آنان تبریک گفت.
سردار رهام بخش حبیبی ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی در این مراسم، گفت: با تعامل، همکاری و همراهی مسئولان و فرماندهان، خوشبختانه امنیت خوب و مطلوبی در سطح استان فارس برقرار است.
وی افزود: مأموران جان بر کف انتظامی استان فارس افتخار این را دارند که خدمتگزار مردم هستند و تا پای جان از جان، مال و ناموس آنان محافظت می کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس پیام رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در تقدیر و تشکر از مجموعه انتظامی کشور را بهترین هدیه برای پلیس عنوان کرد و گفت: ما سربازان ولایت و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا هستیم و در مسیر امنیت و آرامش مردم تا پای جان می ایستیم.
در پایان این مراسم، از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، اعضای وابسته فراجا و همچنین فرماندهان و کارکنان انتظامی نمونه در بخش های مختلف با اهدای لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×