» آرشیو » آغاز صحت سنجی اطلاعات و مدارک متقاضیان داوطلبی نمایندگی مجلس
آرشیو - سیاسی
کد خبر:9271 | ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

آغاز صحت سنجی اطلاعات و مدارک متقاضیان داوطلبی نمایندگی مجلس

پرتو جنوب

اسلامی گفت: همه مدارکی که متقاضیان بارگذاری کردند طی هفت روز مورد باز بینی قرار گرفته است.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور امروز دوشنبه (۲۳ مرداد) در گفت و گویی تلویزیونی اعلام کرد: دیروز فرآیند نخست ثبت‌نام متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس به پایان رسید. از امروز برای اینکه فرایند را به صورت منظم ادامه دهیم همه مدارکی که متقاضیان بارگذاری کردند طی هفت روز مورد باز بینی قرار گرفته است چنان چه مدرکی شرایط مطلوب را نداشت برای متقاضیان پیامکی ارسال می‌کنیم و لینکی را درون پیامک قرار می‌دهیم که امکان ویرایش را فراهم می‌کند.

وی افزود: مدارک آن دسته از متقاضیانی که فایل‌های بارگذاری شده آن ها بدون نقص است (که بسیاری از متقاضیان اینگونه هستند) از فردا برای مراکز شش گانه مطابق قانون به صورت الکترونیکی ارسال خواهد شد این دستگاه‌ها یک ماه فرصت دارند نظراتشان را اعلام کنند. به مجرد اینکه اقدامات تکمیل شد و گواهی‌های متقاضیان صادر شود شناسه رهگیری برای متقاضیان ارسال می‌شود و در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت.

اگر متقاضی نسبت به اعلام نظر دستگاه‌های مربوطه اعتراضی داشته باشد حتما باید به سامانه مراجعه کند، لینکی قرارداده می‌شود، وارد آن خواهند شد و اعتراضشان را ثبت می‌کنند و تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ثبت نام نهایی برای اعتراض فرصت دارند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×