» آرشیو » تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های صنایع تبدیلی فارس برای خرید توافقی گوجه‌فرنگی
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9422 | ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲

تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های صنایع تبدیلی فارس برای خرید توافقی گوجه‌فرنگی

پرتو جنوب

در دیدار استاندار فارس  و رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با وزیر جهاد کشاورزی تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های صنایع تبدیلی برای خرید توافقی گوجه فرنگی از کشاورزان مورد موافقت قرار گرفت.

محمد هادی ایمانیه استاندار فارس و مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان با محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس،  استاندار فارس و  مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان  در دیدار محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی اختصاص تسهیلات برای اجرای طرح های توسعه ای و حمایت از کشاورزان با اجرای طرح خرید توافقی گوجه فرنگی با همکاری سازمان تعاونی روستایی از محور های اصلی  گفتگو بوده است.

در این دیدار برای اختصاص بخشی از تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ از محل اعتبارات وزارت جهاد کشاورزی به طرح‌های توسعه ای بخش کشاورزی این استان بحث تبادل نظر شد.

بر اساس همین گزارش، تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت از طریق بانک عامل و با همکاری سازمان تعاون روستایی به شرکت های صنایع تبدیلی برای خرید توافقی گوجه فرنگی از کشاورزان نیز مورد بحث و گفتگو بوده است که از سوی وزیر جهاد کشاورزی مورد موافقت قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×