» آرشیو » بازدید معاون اقتصادی استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان کازرون از شهرک صنعتی مصلحیان
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1553 | ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

بازدید معاون اقتصادی استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان کازرون از شهرک صنعتی مصلحیان

پرتو جنوب

محسن ربانی زاده معاون اقتصادی استاندار فارس و بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون با حضور در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون، مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پرتو جنوب؛ پنجشنبه هجدهم اسفندماه محسن ربانی زاده معاون اقتصادی استاندار فارس و محمدعلی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون جهت بررسی و مرتفع نمودن مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شهید مصلحیان، از این ناحیه صنعتی بازدید نمودند.
در این برنامه از واحدهای صنعتی کبیر موتور و سردخانه شاملی بازدید کرده و ضمن بررسی مسایل و مشکلات پیش روی این دو واحد صنعتی، جهت رفع مشکلات، هماهنگی های لازم را با سازمانهای ذیربط انجام دادند.
در حاشیه این بازدید دکتر ربانی زاده طی گفت و گویی، تنها راه شکوفایی کازرون را صنعتی کردن کازرون عنوان کرده و اظهار امیدواری نمود با همکاری مجموعه مدیریتی شهرستان، خیرین و سرمایه گذاران، این امر به زودی محقق گردد.
محمد علی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون نیز در این خصوص اظهار داشت: بارها آمادگی خود و مجموعه فرمانداری را برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و حمایت صد در صدی از سرمایه گذاران اعلام کرده ایم و به جد از راه اندازی صنایع و سرمایه گذاری در شهرستان به صورت همه جانبه حمایت خواهیم کرد.
مجید صادق زاده مدیر شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان کازرون ضمن تقدیر و تشکر از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهت حضور در شهرک صنعتی شهید مصلحیان، بر پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی تا حصول نتیجه و رفع موانع موجود تأکید کرد.
لازم به ذکر است دکتر ربانی زاده برای سومین بار در هفته جاری به کازرون سفر نمود که نشان از تعصب و علاقه ایشان به این شهرستان و آینده آن دارد.
امید است با تلاشهای ایشان و همیاری سایر مسئولین و سرمایه داران کازرونی در سراسر کشور،  آینده ای روشن برای این شهرستان محروم و مظلوم رقم بخورد.
خبرنگار: الهام ضرغام
Print Friendly, PDF & Email
  • ×