» حوادث » عامل انتشار کلیپ هنجارشکن در فضای مجازی دستگیر شد
حوادث
کد خبر:23141 | ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۸

عامل انتشار کلیپ هنجارشکن در فضای مجازی دستگیر شد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی لارستان گفت: با پیگیری پلیس، فردی که در اماکن تاریخی این شهرستان (قلعه اژدها پیکر) اقدام به تهیه و انتشار کلیپ‌های هنجارشکن در فضای مجازی کرده بود شناسایی و تحویل مرجع قضایی شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سرهنگ “سید محمد یوسفی” گفت: در راستای رصد فضای مجازی توسط کارشناسان، یک صفحه در شبکه اجتماعی شناسایی شد که اقدام به انتشار عکس، فیلم و کلیپ‌های هنجارشکن و مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی می‌کرد.
وی افزود: در این رابطه بعد از اقدامات تخصصی مشخص شد فردی مونث به هویت معلوم غیر بومی این شهرستان با حضور در اماکن تاریخی(قلعه اژدها پیکر) اقدام به تهیه و ضبط کلیپ های با پوشش غیر متعارف و معارض با اخلاق و عفت اسلامی نموده و پس از ویرایش و تدوین آنها را در فضای مجازی منتشر کرده است.
فرمانده انتظامی لارستان تصریح کرد: در این رابطه ماموران طی هماهنگی با مرجع قضایی پس از پیگیری و رصد محتوا در فضای مجازی، متهمه جوان را شناسایی و دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کردند.

بیشتر بخوانید:

هتک حیثیت همسر سابق در تلگرام، گران تمام شد

سرهنگ “یوسفی” از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir (بخش ارتباطات مردمی) و یا با شماره تماس مرکز فوریت های سایبری به شماره ۰۹۶۳۸۰ تماس برقرار نمایند.
این مقام انتظامی از شهروندان خواست ضمن رعایت شئونات اسلامی، از انتشار هرگونه محتوای نامتعارف و هنجارشکن در فضای مجازی خودداری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×