» آرشیو » سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد
آرشیو - ورزشی
کد خبر:15678 | ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۷

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد

پرتو جنوب

عبدالرحیم خداجو به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس معرفی و از زحمات محمد مهدی سرافراز شکوهی مدیر کل سابق این اداره کل تقدیر شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری فارس، مشاور امور جوانان استاندار فارس و جمعی از مسئولان ورزش استان، عبدالرحیم خداجو به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس معرفی و از زحمات محمدمهدی سرافرازشکوهی مدیر کل سابق این اداره کل تقدیر شد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در آیینی که به منظور تکریم مدیر کل سابق ورزش و‌ جوانان استان فارس و معارفه سرپرست این اداره کل برگزار شد، گفت: استان فارس با استعدادهای خوبی که داشته و دارد، افتخارات خوبی از گذشته داشته و انتظارات زیادی نیز از این استان برای امروز و آینده داریم.
خسرو قمری افزود: در سال آینده بحث المپیک داریم لذا استعدادیابی و توسعه ورزش همگانی باید مدنظر باشد و با توجه به اینکه تیم ملی ما به سمت پیر شدن می روند، باید در بحث استعدادیابی توجه ویژه در سطح استان ها داشته باشیم.
توجه به ورزش همگانی، داشتن تیم های استان فارس در لیگ های برتر، موضوعات فرهنگی، مسائل عمرانی و جوانان از موضوعاتی بود که قمری به عنوان اولویت کاری از آنها نام برد و ابراز امیدواری کرد این اتفاقات در دوران جدید مدیریت ورزش و جوانان فارس با جدیت پیگیری شود.
وی با تقدیر از مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس گفت: آقای شکوهی یکی از مدیران همیشه پای کار و پرتلاش ما بوده و سرپرست جدید نیز یکی از عزیزان خوشنام، پرتلاش و با سابقه و دارای محبوبیت است که برای هر دو این عزیز آرزوی موفقیت داریم.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این آیین گفت: در تلاش هستیم با برنامه ریزی مناسب در لوای قانون تمام فعالیت ها را به پیش ببریم و سلامت مجموعه را تامین کنیم.
عبدالرحیم خداجو افزود: رعایت نظم اداری و بحث معیشت و اهتمام به نیرو و منابع انسانی موارد دیگری است که باید ساماندهی شود.
خداجو تاکید کرد: ما در مجموعه ورزش و جوانان نیروهای توانمند داریم و فکر نمیکنم که نیاز به ورود نیرو از بیرون از مجموعه داشته باشیم که البته باید همه در کنار هم دست به دست هم دهیم تا به اهداف مدنظر وزارت برسیم.
وی به بحث معیشت نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: این موضوع در اولیت کار خود قرار میدهیم و اعتقاد داریم هر چه رسیدگی بیشتری باشد توانمندی ها بیشتر می شود و بازخورد بهتری را خواهیم دید.
خداجو ابراز امیدواری کرد: در اینده ای نه چندان دور استان فارس را در رتبه و جایگاه عالی داشته باشیم.
متولی ورزش و جوانان متولی همه حوزه هاست
معاون فرهنگی و اجتماعی استانداری فارس نیز در این آیین گفت: کسی که حوزه ورزش و جوانان را عهده دار می شود در حقیقت باید خود را مسئول همه حوزه ها بداند زیرا همه حوزه ها به ورزش و جوانان ختم می شود.
وی گفت: هر جا بحث نشاط و مشارکت اجتماعی، لزوم برنامه ریزی برای مقابله با آسیب های اجتماعی، تلاش برای کاهش طلاق است نقش اداره کل ورزش و جوانان به میان می آید.
وی ابراز امیدواری کرد: در دوره جدید مدیریت ورزش و جوانان، شاهد تلاش بیشتر و موثر این اداره کل در بحث ورزش و جوانان استان باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×